Recenzia e-shopu Naturesfinest.sk

Internetový obchod Naturefinest sa špecializuje na vitamínové nápoje, vitamíny pre deti a super potraviny. Sama som niekoľko nápojov vyskúšala. Do článku som pripravila recenziu na tento e-shop.

Obsah

Čo v e-shope kúpite

V e-shope Naturesfinest ma zaujal veľký výber tovaru, či už to je zdravá výživa, športová výživa alebo vitamíny, kakao a kaša pre deti. Kúpite tu proteínové nápoje a proteínové pudingy, rehydratačné nápoje, ďalej to sú spaľovače tukov, produkty na chudnutie, trávenie, na zlepšenie kvality vlasov a nechtov (napríklad kolagénové nápoje), na menopauzu, močové cesty, na pečeň, kĺby, pamäť a sústredenie, pokožku, hormóny, srdce a cievy. Doplnkov stravy je celý rad.

Zľavy a výpredaje

V e-shope Naturesfinest nájdete veľké množstvo akcií a zľavy, napríklad 1+1 zadarmo alebo výpredajov. Veľké zľavy nájdete v záložke Nenechajte si ujsť %.

Doprava a platba

Pri nákupe nad 40 EUR máte dopravu domov zadarmo. Tovar bol zabalený v pevnej papierovej krabici, aby sa obsah nepoškodil. Samotné nápoje alebo kaše sú zabalené v papierovej dóze, ktorá je opatrená viečkom a tiež hliníkovou fóliou. Príprava nápojov je jednoduchá a rýchla.

Dodanie tovaru

Doba dodania trvá tri až päť dní. Balíček doručila kuriérska služba PPL až domov.

E-SHOP NATURESFINEST.SK

10HODNOTENIE
E-shop Naturesfinest.sk

Zaujímavý e-shop Naturesfinest ponúka veľké množstvo potravinových doplnkov aj doplnkov stravy pre športovcov, proteínové nápoje, pudingy či vitamíny pre deti. V-eshope bývajú pravidelne akcie alebo zľavy.

Akcie a zľavy
10
Doprava zadarmo
10
Balenie tovaru
10
Doba dodania
10
Komunikácia so zákazníkom
10
Šírka sortimentu
10
Klady
  • Veľký výber tovaru
  • Cena dopravy zadarmo od nákupu 40 EUR
  • Akcia 1+1 zadarmo
Zápory
  • Nič

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo