Recenzia e-shopu Ketomix.sk

V e-shope Ketomix.sk zaobstaráte proteínové jedlá pre keto diétu. Do článku som pripravila skúsenosti s e-shopom Ketomix.sk.

Ketomix.sk

Obsah

Čo v e-shope kúpite

Prekvapil ma veľký výber jedál, ktoré sú vhodné na ketónovú diétu. Vybrať si môžete buď samotné pokrmy alebo balíček pre ketónovú diétu pre 1., 2. aj 3. fázu. Vyskúšať môžete balíček na jeden týždeň alebo na dva týždne, a potom si môžete prikúpiť ďalší diétny program na tri alebo štyri týždne. Ďalej sú tu horúce nápoje, Ketomix víno, proteínové dezerty, omáčky, chipsy, cestoviny, kaše a pyré, sušené mäso, doplnky stravy, proteínové tyčinky, proteínové koktaily.

Zľavy a výpredaje

V e-shope sú pravidelné akcie a zľavy na produkty aj na balíčky. Ešte viac zľavnené potraviny nájdete v záložke “skrátená doba expirácie”.

Recenzia e-shopu Ketomix.sk
Recenzia e-shopu Ketomix.sk

Doprava a platba

Pri nákupe nad 54 EUR máte dopravu domov zadarmo. Pri nákupe do 54 EUR zaplatíte za kuriéra až domov 4,4 EUR a za zaslanie tovaru do Zásielkovne 3,5 EUR. Tovar bol zabalený v krabici a navrchu bola pevná bublinková fólia, aby sa nič nezničilo.

Dodanie tovaru

Dodanie tovaru bolo rýchle. E-shop na svojich stránkach garantuje dodanie tovaru do troch pracovných dní, a to aj splnil.

E-SHOP KETOMIX.SK

10HODNOTENIE
E-shop Ketomix.sk

V e-shope kúpite všetko, čo budete potrebovať na ketónovú diétu. Vyberiete si pripravené balíčky na týždeň, dva alebo tri týždne. Jednotlivé potraviny alebo nápoje. Dodanie tovaru je rýchle a tovar je starostlivo zabalený, aby sa pri preprave nepoškodil.

Akcie a zľavy
10
Doprava zadarmo
10
Balenie tovaru
10
Doba dodania
10
Komunikácia so zákazníkom
10
Šírka sortimentu
10
Klady
  • Veľký výber potravín
  • Rýchle dodanie
  • Veľké zľavy
  • Pokiaľ si objednáte ochutnávkový balíček, nájdete v ňom všetko, čo budete potrebovať pri ketónovej diéte na jeden týždeň.
  • Cena dopravy od 54 EUR zadarmo
Zápory
  • Nie je možné si vybrať príchute polievok a kaší, ak si ich objednáte v týždennom balíčku.

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz

Mamadodazda.sk
Logo