Recenzia Tierra Verde: Gél na riad s BIO citrónovou silicou

Pred niekoľkými rokmi som vôbec po prvýkrát vyskúšala ekologický gél na riad. Odvtedy už iné umývacie prostriedky nepoužívam. Fungujú skvele, majú perfektné a bezpečné zloženie. Akonáhle som uvidela novinku od českej firmy Tierra Verde, musela som ju vyskúšať.

Gél na riad Tierra Verde

Obsah

Tierra Verde: Gél na riad s BIO citrónovou silicou

Gél na umývanie riadu pekne vonia. Vôňa je jemná citrónová, čo mi veľmi vyhovuje. Konzistencia je v porovnaní napríklad s gélom Ecover pomerne dosť riedka, to mi príde trošku škoda. Skúšala som gél, ktorý má nové zloženie. Umýva vážne skvele. Nebyť toho, že je riedky, bola by som s ním nevýslovne spokojná.

Skúšala som umývať veľmi mastný pekáč a gél si s ním poradil na jedna hviezda. Gél mierne pení. Cez uzáver je možné regulovať, ako rýchlo gél potečie.

Vďaka perfektnému a bezpečnému zloženiu je možné umývať aj ovocie a zeleninu. Pokiaľ sa bojíte ovocie a zeleninu umývať gélom na riad, môžete použiť prášok z mydlových orechov. Tieto prírodné preparáty sú šetrné k životnému prostrediu aj k ľudskému organizmu. Vyskúšala som tiež prášok do umývačky riadu: Recenzia Yellow&Blue: Prášok do umývačky riadu.

Certifikáty a ekológia

Gél na riad má certifikát Eco Garantie. Produkty, ktoré majú tento certifikát spĺňajú prísne štandardy pre ekologické pracie a čistiace prostriedky aj prírodnú kozmetiku. Produkt je zárukou kvality, šetrnosti a bezpečnosti k prírode. Podiel BIO surovín je 100%, podiel prírodných surovín v tomto géle je 99,9%.

Zloženie

Voda, Sodium Coco Sulfate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Caprylyl/capryl Glukozid, Glycerín, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, D-limonene, Citral

Vlastnosti

Gél na riad má bielu farbu, jemne vonia po citrónoch. Čo ma prekvapilo, tak je jeho pomerne dosť riedka konzistencia.

Kde gél na riad kúpiť

Gél na riad kúpite na Mojalekaren.sk. Veľký výber výrobkov prírodnej drogérie Tierra Verde za nízke ceny (lacno, vo výpredaji alebo v zľave) nájdete na Pilulka.sk.

GÉL NA RIAD TIERRA VERDE na MOJALEKAREN.SK

9.2 CELKOVÉ SKÓRE
Gél na riad Tierra Verde s BIO citrónovou silicou

Gél na umývanie riadu pekne vonia, ale hlavne dobre umýva. Vďaka jeho bezpečnému zloženiu je možné umývať ovocie a zeleninu. Zvládne aj mastné taniere (skúšala som aj pekáč). Nevýhodou je jeho riedka konzistencia. Pení mierne - v porovnaní s obyčajnou jarou sa mi zdá, že pení menej.

Pomer ceny a kvality
9
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
7
KLADY
  • Pekne vonia
  • Skvelé a bezpečné zloženie
  • Dobre umýva
ZÁPORY
  • Riedka konzistencia (napríklad Ecover je výrazne hustejšia a stojí rovnako)
Gél na riad Tierra Verde

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo