Recenzia: Kvitok Tuhý dezodorant Ranná rosa (42 ml)

Napokon som vyskúšala tuhý dezodorant od mojej obľúbenej slovenskej značky Kvitok. Dezodorant je zabalený v papierovej tube, je malý, akurát do ruky. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na tuhý dezodorant Ranná rosa.

Tuhý dezodorant

Obsah

Kvitok Tuhý dezodorant Ranná rosa (42 ml)

Dezodorant Kvitok ma prekvapil svojim skvelým zložením. Ako všetky prírodné dezodoranty neobsahuje soli hliníka, navyše neobsahuje ani sódu bikarbónu, ktorá môže podráždiť veľmi citlivú pokožku. Dezodorant má antimikrobiálne účinky v rámci 24 hodín. Nebráni prirodzenému odplavovaniu škodlivín z tela. Pokožku zjemní a zvláčni. Je uspôsobený pre citlivú pokožku, nenecháva ulepený pocit v podpazuší. Zabráni zápachu pomocou prírodných ingrediencií. V zložení nájdete esenciálne oleje geranium, litsea cubeba (slovensky vavrín kubébový), levanduľa a bergamot, ktoré pôsobia proti baktériám, mikróbom a hubám. Bála som sa, že bude veľa cítiť po vavríne kubébovom, ktorý vonia ako citrusy, ale dezodorant krásne vonia po ružiach. Vavrín z dezodorantu tiež cítim, avšak veľmi málo. Skôr ako ľahký podtón ruže – zaujímavo koncipované a veľmi príjemné.

Recenzie: Kvitok Tuhý dezodorant Ranná rosa (42 ml)
Recenzie: Kvitok Tuhý dezodorant Ranná rosa (42 ml)

Ako dezodorant funguje

Dezodorant prekrásne vonia po ružiach. Vôňa je jemná. Skvele sa vysúva z tuby, neschádza a drží. Zároveň ho možno dobre vrátiť späť, čo v porovnaní s inými dezodorantmi, ktoré sú balené v papierovej tube, veľmi oceňujem. Dezodorant sa skvele nanáša, nelepí. Má vynikajúce vlastnosti. Rovnako ako ostatné prírodné dezodoranty nevydržia pôsobiť 24 hodín a pri veľkej záťaži je vhodné ho používať niekoľkokrát denne.

Ekológia a certifikácia

Dezodorant má certifikáciu Cruelty-free HCS.

Zloženie

Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rastlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášok – arrowroot), Farnesol (súčasť esenciálnych olejov), Polyglyceryl-3 Citrate (rastlinný ester k. citrónovej), Pelargonium Graveolens Oil, Litsea Cubeba Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Bergamia Oil (mix esenciálnych olejov Geranium, Litsea cubeba, Levanduľa, Bergamot), Citral, Limonene *Citronellol
*z prírodných éterických olejov

Kde deodorant kúpiť

Dezodorant som zaobstarala na Mojalekaren.sk, kde majú na výber veľké množstvo ekologických výrobkov. Dezodorant kúpite lacno aj na Pilulka.sk. Ďalšie zaujímavé recenzie nájdete v sekcii BIO&EKO.

TUHÝ DEZODORANT na MOJALEKAREN.SK

9.8 CELKOVÉ SKÓRE
Kvitok Tuhý dezodorant Ranná rosa

Dezodorant ma prekvapil tým, ako krásne vonia a aký je užívateľsky príjemný. Skvele sa vysúva z tuby, dobre sa nanáša, dobre sa zasúva. Neobsahuje jedlú sódu, neštípe, je vhodný pre citlivú pokožku. Je zabalený v krásnej papierovej tube.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
9
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
  • Pekné a praktické balenie
  • Krásne vonia.
  • Skvele sa nanáša a nepadá do tuby späť.
  • Neobsahuje jedlú sódu.
ZÁPORY
  • Nevydrží pôsobiť 24 hodín (ale to žiadny prírodný dezodorant).
Tuhý dezodorant

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo