DIY darček pre pani učiteľku do škôlky (ozdobená bonboniéra s venovaním)

Minulý rok sme spolu s deťmi vytvorili krásne bonboniéry ako darček. Boli veľmi obľúbené, a preto sme sa rozhodli vyrobiť podobné zvieratká aj tento rok. Deti sa pustili do ich tvorby s veľkým nadšením, a tak sme ich nechali lepiť úplne samy. V tomto článku som pripravila nápad na jednoduchý a osobitý darček pre našu pani učiteľku, spolu s nádherným venovaním.

Obsah

Pre koho je tvorenie určené

Na bonboniére Merci sme pridali obrázky zvieratiek a kvietkov z farebného papiera. Na druhú stranu sme priložili osobné posolstvo pre našu pani učiteľku. Tridsaťročné deti vytvárali tieto darčeky s podporou dospelých, zatiaľ čo päťročné a šesťročné deti zvládli všetko samostatne prilepiť.

Čo budete potrebovať

  • Farebný papier
  • Nožnice
  • Lepidlo
  • Biely papier

Ako na to

Obalila som bonboniéru Merci bielym obalovým papierom. Zo farebného papiera som vystrihla časti potrebné na vytvorenie mačičky, psíka a kuriatka, a navyše som pripravila aj kvietky. Deti potom nalepili kvietky na farebný papier a samy vytvorili zvieratká.

DIY darček pre pani učiteľku do škôlky (ozdobená bonboniéra s venovaním)
DIY darček pre pani učiteľku do škôlky (ozdobená bonboniéra s venovaním)

Napokon, po tom, čo lepidlo uschlo, sme prichytili na bonboniéru naše vlastné vytvorené ozdoby a na druhej strane sme pridali osobný odkaz pre našu pani učiteľku.

Záverom

V minulom roku sa darčeková bonboniéra veľmi páčila. V tom predchádzajúcom roku sme upravovali Toffifee, no tentokrát sme sa rozhodli pre bonboniéru Merci. Vybrali sme si jednoduchší spôsob ozdôb, aby deti mohli všetko samy zvládnuť.

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je slovenský preklad originálnej českej verzie webu Mamadodeste.cz, kategória Tvorenie s deťmi.

Mamadodazda.sk
Logo