Vláknina pre dojčatá: Môže dojča užívať vlákninu? Ako dlho ju užívať?

Vláknina je neoddeliteľnou súčasťou stravy. Ale ako je to u dojčiat? Môžu jesť vlákninu ako doplnok stravy a je pre nich používanie vlákniny vhodné? Pozrite sa na to, akú vlákninu vybrať.

Obsah

Vláknina pre dojčatá

Pokiaľ má bábätko problémy s vyprázdňovaním, môžete do stravy zaradiť doplnok stravy TOPNATUR Vláknina pre deti s probiotikami. Tento výživový doplnok kúpite za dobrú cenu na Mojalekaren.sk. Je lacný a účinný. Vlákninu je možné používať aj dlhodobo, ale pokiaľ bábätko nebude mať problémy s bruškom a ani s vyprázdňovaním, nemusíte mu vlákninu ďalej dávať. Používať môžete tento doplnok stravy iba pri ťažkostiach alebo po porade s praktickým detským lekárom. Pri užívaní vlákniny u dojčiat je potrebné dodržať odporúčané dávkovanie. Vlákninu nie je vhodné podávať deťom do 6. mesiaca. Vláknina je vhodná až od 6. ukončeného mesiaca. Pri užívaní vlákniny je dôležité dostatočne piť.

Na čo je vláknina u bábätiek dobrá?

  • Vláknina môže pomôcť pri tráviacich ťažkostiach bábätka.
  • Môže pomôcť od bolesti bruška.
  • Pomáha s vyprázdňovaním.

TOPNATUR Vláknina pre deti s probiotikami

TOPNATUR Vláknina pre deti s probiotikami je vysoko účinným produktom, ktorý kombinuje rozpustnú a nerozpustnú vlákninu a podporuje zdravé trávenie u detí. Tento produkt obsahuje sedem priateľských baktérií, ktoré prirodzene obnovujú črevnú mikroflóru. Deti sú náchylné na nerovnováhu črevnej mikroflóry, a preto je podpora prirodzených bakteriálnych kmeňov významná, najmä po užívaní antibiotík. Odporúčané dávkovanie sa líši podľa veku dieťaťa, ale všeobecne sa odporúča užívať liek pred jedlom. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie a nepoužívať tento prípravok ako náhradu za vyváženú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí a spotrebujte do uvedeného dátumu.

Zloženie: Ovsený extrakt (22% betaglukánov), inulín, arabská guma, xantánová guma, guarová guma, živé kultúry: Bifidobacterium breve PXN25, Bifidobacterium infantis PXN27, Lactobacillus acidophilus PXN35, Lactobacillus acidophilus PXN35. bulgaricus PXN39, Lactobacillus casei PXN37, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Streptococcus thermophilus PXN66 (mesačný úbytok 1-2 %)

VLÁKNINA TOP NATUR na MOJALEKAREN.CZ

Kde kúpiť vlákninu pre deti?

Vlákninu pre deti kúpite výhodne na Mojalekaren.sk. Pokiaľ si nie ste výberom vlákniny istí, môžete sa opýtať lekárnikov priamo v tejto lekárni. Radi vám s výberom pomôžu.

VLÁKNINA na MOJALEKAREN.CZ

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ VÝBER

Foto: Pexels
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo