Recenzia Malie bio ovsená kaša pre deti od Naturesfinest.sk

Zdravá ovsená kaša, ktorá je pripravená do piatich minút? Vyskúšala som bio ovsenú kašu pre deti (aj pre dospelých) od Naturesfinest.sk. Do článku som pripravila recenziu na túto dobrú kašu.

BIO OVESNÁ KAŠA

Obsah

Bio ovsená kaša pre deti recenzie

Táto bio ovsená kaša nie je len pre deti, ale aj pre dospelých. Ak máte radi ovsené vločky, možno, že si kašu zamilujete. Je veľmi čokoládová, hutná. Čokoládová chuť je veľmi výrazná. Kaša obsahuje kokosový cukor, môžete ju dosladiť, čím budete chcieť, alebo ju môžete jesť nesladenú. Záleží na tom, čo vám bude vyhovovať. Kaša má nízky obsah soli, veľa vlákniny a všetky vstupné suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje sacharidy, ktoré pomáhajú stabilizovať hladinu cukru v krvi, ďalej obsahuje veľké množstvo vlákniny, horčíka, železa a zinku.

Recenzie Malie bio ovsená kaša pre deti od Naturesfinest.sk
Recenzie Malie bio ovsená kaša pre deti od Naturesfinest.sk

Ako sa pripravuje? Ohrejte mlieko v miske, nasypte doň trošku kaše z dózy, zamiešajte a nechajte tri minúty odstáť. Ako chutí? Mne kaša chutila. Páči sa mi, že neobsahuje pridaný cukor a nie je sladká. Čokoláda chutí veľmi výrazne, a tak je kaša vhodná pre milovníkov čokoládových produktov. Deťom kaša nechutila.

BIO OVESNÁ KAŠA na NATURESFINEST.SK

Zloženie

Ovsené (avena sativa) otruby* (75%), kokosový palmový cukor (kokosová nucifera)* (10%), kakaový (theobroma cacao) prášok* (7%), banánový prášok * (5%), čokoládové kvapky tmavé 70% * (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sójový lecitín) (3%)

Kde kašu objednať

BIO ovsenú kašu zaobstaráte v e-shope Naturesfinest.sk, kde majú na výber niekoľko príchutí týchto kaší a tiež ďalšie skvelé prírodné produkty – vitamíny, kolagén, proteínové nápoje. Kaša je často v zľave a zaobstarať tu môžete tiež výhodné balíčky iných produktov, ktoré sa predávajú v akcii 1 produkt + 1 zadarmo.

BIO OVESNÁ KAŠA na NATURESFINEST.SK

9.7 CELKOVÉ SKÓRE
Bio ovsená kaša pre deti

Kaša je vhodná pre vegánov, vegetariánov, má BIO zloženie a chutí veľmi výrazne po čokoláde. Je slzená kokosovým cukrom a je málo sladká. Kaša je chuťovo vhodnejšia skôr pre dospelých ako pre deti. Je to rýchle raňajky alebo desiata a oceníte ju v práci aj na potulkách prírodou, keď si budete chcieť dopriať teplé a rýchle raňajky. Zakúpiť môžete aj iné príchute.

Pomer ceny a kvality
10
Ako chutí
9
Zloženie
10
KLADY
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Bez pridaného rafinovaného cukru
  • Bio suroviny
  • Obsahuje vysoký podiel čokolády
  • Je skutočne čokoládová.
  • Vhodné pre vegánov, vegetariánov
  • Skvelé na cesty aj do práce
ZÁPORY
  • Dětem kaše vůbec nechutnala (zdá se mi, že je chuť čokolády až příliš výrazná).
BIO OVESNÁ KAŠA

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo