Recenzia: GS Probio Glukan podporí imunitu celej rodiny

GS Probio Glukan podporí imunitu celej rodiny. Doslova a do písmena. Je vhodný pre deti od 3 rokov veku aj pre dospelých. Do článku som pripravila recenziu a skúsenosti s týmto doplnkom stravy.

GS Probio Glukan

Obsah

Pre koho je Probio Glukán určený

GS Probio Glukan podporí imunitu celej rodiny. Vyskúšané. Výživový doplnok môžete užívať dlhodobo, je vhodný aj v čase akútnej záťaže, napríklad potom, čo doberiete antibiotiká, v zimných mesiacoch. Oceníte ho, pokiaľ pravidelne navštevujete väčší kolektív (práca, škola, škôlka). Je nepostrádateľný pre osoby so zníženým imunitným systémom (seniori, osoby s nezdravým životným štýlom, fajčiari, ľudia žijúci v znečistenom prostredí).

Recenzia: GS Probio Glukan
Recenzia: GS Probio Glukan

Účinné látky

Obsahuje kombináciu 9 odolných kmeňov probiotických baktérií a betaglukán z kvasinky pivnej, ktorý má až 80% čistotu. Množstvo 150 mg v jednej kapsule predstavuje prepočítané čisté množstvo betaglukánu. Imunitu podporí aj dennou dávkou vitamínu D3 a selénom. V zložení nenájdete sladidlá, konzervanty ani umelé farbivá.

  • Probiotiká: Súčasťou tráviacej sústavy je črevná mikroflóra, ktorú tvorí miliarda prospešných baktérií. Tie majú veľký význam pre fungovanie organizmu., podporujú trávenie, vytváranie dôležitej látky (napríklad vitamíny skupiny B), podporujú fungovanie imunitného systému. Nesprávne stravovanie, nadmerná konzumácia vyprážaných a konzervovaných jedál, stres alebo užívanie antibiotík ovplyvňuje fungovanie mikroflóry. V jednej kapsule je obsiahnutých deväť odolných kmeňov probiotických baktérií, ktoré sa vyskytujú v črevnej flóre.
  • Betaglukán: Výživový doplnok obsahuje betaglukán z kvasinky pivnej (Saccharomyces cerevisiae). Tento betaglukán je pre ľudský organizmus v našich končinách najprirodzenejší a tiež biologicky najaktívnejší.
  • Vitamín D3: Výživový doplnok s vitamínom D3 je vhodný pre osoby, ktoré prijímajú nedostatok vitamínu D z potravy. Tento vitamín sa nachádza v morských rybách, niektorých hubách, vaječných žĺtkoch, mlieku, mliečnych výrobkoch. Pre imunitu je vitamín D3 dôležitý, pretože chráni organizmus pred vonkajšími vplyvmi vírusového a bakteriálneho pôvodu. Prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých kostí a zubov a tiež k správnemu fungovaniu svalov.
  • Selén: Patrí medzi dôležité minerály. V ľudskom tele má množstvo biologických funkcií a podporuje správne fungovanie imunitného systému. Je silným antioxidantom, je dôležitý pre dobrý stav vlasov a nechtov a správnu činnosť štítnej žľazy.

Dávkovanie

Dospelí denne užívajú jednu až dve kapsule. Kapsulu môžete prehltnúť alebo zarobiť a obsah nasypať do jogurtu či nápoja. Deti užívajú jednu kapsulu denne.

Zloženie

Kvasničný beta-glukán, plnidlo (maltodextrín), komplex baktérií mliečneho kvasenia (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp. is, Bifidobacterium bifidum;obsahuje mlieko), obal kapsule (želatína), protispekavé látky (stearan horečnatý, inulín), farbivo (uhličitan vápenatý), selénové kvasnice, antioxidant (kyselina L-askorbová), seleničitan sodný, cholekalciferol

Recenzia: GS Probio Glukan
Recenzia: GS Probio Glukan

Stručné hodnotenie

Veľmi kvalitný doplnok stravy je vhodný pre celú rodinu. Denná dávka nestojí toľko, navyše obsahuje dostatočné množstvo vitamínu D3, selén, probiotiká a 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia. Výživový doplnok výborne funguje pri dlhodobom užívaní. Ľahko sa prehĺta a je vhodný pre deti aj dospelých. GS Probio Glukán predstavuje veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Je vhodné začať s užívaním na jeseň alebo na konci leta a pravidelne denne jesť 1 až 2 tablety. GS Probio Glukan kúpite za vynikajúcu cenu na Mojalekaren.sk.

GS PROBIO GLUKAN na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Probio Glukan

Vynikajúci doplnok stravy je vhodný na pravidelné a celoročné užívanie. Ocenia ho ľudia so slabou imunitou, je vhodný pre deti, ktoré navštevujú materskú škôlku či školu, pre osoby, ktoré prichádzajú do kontaktu s väčším kolektívom ľudí. Probio Glukán obsahuje vitamín D3, selén, probiotiká aj kvasničný betaglukán.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Skvelý produkt
  • Kvalitné zloženie - obsahuje vitamín D3, selén, probiotiká aj kvasničný betaglukán.
  • Pre deti aj dospelých
  • Posilňuje imunitu pri pravidelnom a dlhodobom užívaní
  • Vynikajúci pomer ceny a kvality
ZÁPORY
  • Nič
GS Probio Glukan

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo