Recenzia: GS Fit&Beauty Collagen

GS Fit&Beauty Collagen je vynikajúci kolagén. Pri pravidelnom užívaní sa zlepší kvalita vlasov aj pružnosť pokožky. Užíva sa iba jedna kapsula denne. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na tento skvelý kolagén.

GS Fit&Beauty Collagen

Obsah

Pre koho je GS Fit&Beauty Collagen určený

Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina, ktorú si telo tvorí samo, pretože je základnou stavebnou hmotou tkanív. Už po 25. roku veku sa začne znižovať tvorba vlastného kolagénu a je vhodné začať s doplnkami stravy. V ľudskom tele tvorí kolagén tretinu všetkých bielkovín, v koži to je až 70 percent. Nájdeme ho vo všetkých tkanivách, orgánoch, koži, svaloch, šľachách i kostiach. Je dôležité, aby pre správnu funkciu organizmu malo telo dostatok kolagénu. Kolagén zaisťuje odolnosť, pevnosť a pružnosť chrupaviek, šliach aj správne biomechanické vlastnosti kostí.

Výživový doplnok je vhodný pre ženy, ktoré sa chcú starať o kvalitu svojej pokožky, vlasov a nechtov. Dostatok kolagénu udržuje kvalitnú pružnú pokožku, pevné a zdravé vlasy a tiež kosti. Pokiaľ je kolagénu nedostatok, môže sa zhoršiť stav pokožky, tiež vás môže bolieť pohybový aparát. Pozrite sa na tie najlepšie kolagény: TOP 5 produktov: Najlepší kolagén pre ženy.

Recenzia: GS Fit&Beauty Collagen
Recenzia: GS Fit&Beauty Collagen

Účinné látky

GS Fit & Beauty Collagen je zložený z kombinácie bioaktívnych kolagénov, vitamínu C, 6 aminokyselín, ktoré sú dôležité pre tvorbu kolagénu. Bioaktívne kolagény spomaľujú odbúravanie vlastného kolagénu a snažia sa pozastaviť prirodzené procesy starnutia. Pravidelný prísun bioaktívneho kolagénu napomáha udržovať vlasy krásne, pokožka je hebká a nechty hladké. Vitamín C sa podieľa na tvorbe kolagénu, prispieva k dobrému stavu kostí, chrupaviek, väzov a šliach a kolagénnych tkanív.

  • Kolagén: V kapsule sú obsiahnuté kolagény typu I a typu II. Kolagén typu I tvorí povrazcovité štruktúry. Je obsiahnutý vo väzoch, šľachách a koži. Kolagén typu II je zastúpený v chrupavkách, vytvára štruktúry, ktoré držia chrupavku pohromade. Kolagény sú v tomto doplnku stravy obsiahnuté v prirodzenej (natívnej) forme, ktorá si zachováva pôvodné vlastnosti a štruktúru.
  • Aminokyseliny: Kapsula obsahuje glycín, prolín, alanín, hydroxyprolín a kyselinu glutamovú.
  • Vitamín C: Vitamín C (kyselina askorbová) telo získava zo stravy, pretože si ho nedokáže, podobne ako ostatné vitamíny, vytvárať samo. Vitamín C sa podieľa na tvorbe kolagénu v tele a pôsobí ako katalyzátor pri premene aminokyseliny prolínu na hydroxyprolín, ktorý sa vyskytuje iba v kolagéne. Vitamín C sa podieľa na správnej funkcii a dobrom stave kože, kostí, zubov, ďasien, krvných ciev či kĺbových chrupaviek.

Zloženie

Plnidlá (sójový olej, kokosový olej, včelí vosk), obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda, sorbitol), kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitín), hovädzí kolagén, farbivo (oxid železitý)

Recenzia: GS Fit&Beauty Collagen
Recenzia: GS Fit&Beauty Collagen

Dávkovanie

Denne sa užíva jedna kapsula, kedykoľvek počas dňa. Odporúča sa užívať kolagén minimálne dva mesiace. Jedno balenie vystačí na 1,5 mesiaca a je vhodné zaobstarať multipack 2 balenia aj s malým darčekom. Nie je vhodné prekračovať odporúčané denné dávkovanie. Balenie uchovávajte v teplote od 10 °C do 25 °C.

Stručné hodnotenie

Výživový doplnok GS Fit & Beauty Collagen má vynikajúce zloženie a pri pravidelnom užívaní je pokožka hladšia a pružnejšia, vlasy sú lesklejšie. Môžete ho kombinovať napríklad s GS Eladen Premium. Denne sa užíva jedna kapsula, ktorá je malá a dobre sa prehĺta. V porovnaní s inými druhmi kolagénov je tento veľmi príjemný na prehĺtanie a na konzumáciu. Cena je veľmi priaznivá. Za vynikajúcu cenu kúpite GS Fit & Beauty Collagen na Mojalekaren.sk.

BEAUTY KOLAGÉN na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Fit&Beauty Collagen

Vynikajúci doplnok stravy je určený pre ženy, ktoré chcú mať krásne vlasy, nechty a pružnú pleť. Výživový doplnok prispieva aj k dobrej kondícii kostí, kĺbových chrupaviek a imunity. Denne sa užíva iba jedna kapsula počas dňa, a tento kolagén je na užívanie veľmi príjemný.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Skvelé zloženie
  • Denne sa užíva iba jedna kapsula - najpríjemnejší kolagén na užívanie
  • Priaznivá cena
  • Kombinácia bioaktívnych kolagénov, 6 aminokyselín a vitamínu C
  • Pre skvelú kondíciu kostí, kĺbových chrupaviek, imunity
  • Pre krásne vlasy, pružnú kožu a hladké nechty
ZÁPORY
  • Nič
GS Fit&Beauty Collagen

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo