ODPORÚČAM

Recenzia: Soaphoria Unicorn – prírodný dezodorant

Krásny a voňavý prírodný dezodorant Soaphoria Unicorn poteší všetky milovníčky prírodnej kozmetiky. Do článku som napísala recenziu a skúsenosti s týmto dezodorantom.

Soaphoria Unicorn - prírodný dezodorant

Obsah

Soaphoria Unicorn – prírodný dezodorant recenzia

Jemný krémový prírodný dezodorant je zabalený v papierovej tube. Dezodorant neobsahuje jednu sódu a tak je vhodný aj pre citlivú pokožku. V zložení nájdete kokosové a mangové maslo. Síran hlinitodraselný a oxid zinočnatý zaistí antiperspiračný a antimikrobiálny účinok a zároveň umožní pokožke voľne dýchať. Éterické oleje sa uvoľňujú postupne. Dezodorant sa nanáša ľahko, pri kontakte s pokožkou sa pozvoľna topí. Vhodné je aplikovať dezodorant niekoľkokrát denne (nefunguje príliš dlho). Nezabráni poteniu, ale zamedzí množeniu baktérií a zabráni nepríjemnému zápachu (ako všetky prírodné dezodoranty). Pokožka je po aplikácii jemná a hebká. Dezodorant je vhodný pre vegánov.

Dezodorant sa vysúva z tuby dobre, pekne v tube drží a nezasúva sa pri aplikácii späť. Avšak papierová tuba je tenká a papier sa môže trošku ohýbať. Tubu je vhodné recyklovať. Dezodorant Soaphoria Unicorn pekne vonia (kvetinová a ovocná vôňa), váži 55 gramov. Produkt má certifikát Cruelty Free, ktorý udeľuje spoločnosť PETA. Certifikát zaručuje, že produkt nebol testovaný na zvieratách.

Recenzia: Soaphoria Unicorn - prírodný dezodorant
Recenzia: Soaphoria Unicorn – prírodný dezodorant

Zloženie

Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Copernicia Cerifera Cera (rastlinný vegánsky vosk), Mangifera Indica Seed Butter (mangové maslo), Potassium Alum (síran hlinitodraselný), Cucumis (uhorka žltá), Ananás Sativus Fruit Extract (ananás pestovaný), Pirus Communis Fruit Extract (hruška obyčajná), Malus Domestica Fruit Extract (jabloň domáca), Rosa Canina Fruit Extract (ruža šípková), Mangifera Indica Fruit Extract (mangovník indický), Jasminum Officinale Extract (jazmín lekársky), Santalum Album Oil (santalovník biely), Zinc Oxide (oxid zinočnatý bez nanočastíc), Tocopherol (vitamín E), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (čajovník austrálsky); *certifikovaná organická zložka

DO E-SHOPU ♥
SOAPHORIA: PRÍRODNÁ KOZMETIKA ZO SLOVENSKA

♥ Kvalitná prírodná kozmetika – vynikajúca kvalita
♥ Doprava zadarmo nad 39 eur
♥ Široký sortiment kozmetiky i drogérie
♥ K OBJEDNÁVKE DOSTANETE MALÝ DARČEK.

Kde deodorant kúpiť

Soaphoria Unicorn – prírodný dezodorant veľmi pekne vonia. Vôňa je jemná, ale zároveň dostatočne silná. Dezodorant sa dobre nanáša, pokožka je hydratovaná a jemná. Neobsahuje jedlú sódu a tak sa hodí aj na citlivú pokožku. Nezanecháva biele stopy na oblečení, ktoré nemožno vyprať (v porovnaní napríklad s Biorythme). Soaphoria Unicorn zaobstaráte na Soaphoria.sk.

Soaphoria Unicorn – prírodný dezodorant na SOAPHORIA.SK

9.8 CELKOVÉ SKÓRE
Soaphoria Unicorn - prírodný dezodorant

Prírodný deodorant Unicorn pekne vonia a veľmi dobre sa nanáša. neobsahuje jedlú sódu a je vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou. Nezanecháva na oblečení biele škvrny, ktoré nemožno vyprať. Funguje pomerne dobre, v lete alebo pri záťaži je nutné dezodorant aplikovať niekoľkokrát denne. Papierová tuba nie je príliš silná.

Pomer ceny a kvality
9
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
  • Pekne vonia
  • Dobre sa nanáša
  • Prírodné zloženie
  • Neobsahuje jedlú sódu
  • Funguje dobre - po aplikácii intenzívne vonia
ZÁPORY
  • Papierová tuba nie je príliš silná, ale stačí.
  • Vyššia cena (v porovnaní s konkurenčnými dezodorantmi)
Soaphoria Unicorn - prírodný dezodorant

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo