Recenzia: Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok 120 kapsúl

Bioaktívny selén a organicky viazaný zinok sa kombinujú v jednej jedinej kapsuli Pilulka Selection. Výživový doplnok podporí imunitný systém a celkové zdravie. Každý z týchto prvkov má špecifické účinky a výhody. V článku nájdete podrobné informácie a recenziu.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je bioaktívny selén a zinok určený

Výživový doplnok značky Pilulka Selection s bioaktívnym selénom a organicky viazaným zinkom je vhodný pre osoby, ktoré sa stretávajú s častými infekciami alebo majú oslabený imunitný systém. Selén a zinok môžu prispieť k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ocenia ho ľudia, ktorí chcú zlepšiť kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Selén a zinok majú pozitívny vplyv na zdravie a vzhľad vlasov, nechtov a pokožky. Výživový doplnok neslúži ako náhrada za pestrú stravu. Výživový doplnok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 12 rokov a tehotné ženy. Dodržujte predpísané denné dávkovanie.

Recenzia: Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok 120 kapsúl
Recenzia: Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok 120 kapsúl

Účinné látky

Bioaktívny selén podporuje funkciu imunitného systému – neutralizuje voľné radikály a podporí imunitu. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie štítnej žľazy a normálnemu fungovaniu spermií. Chráni bunky pred oxidačným stresom, čo môže prispieť k celkovému zdraviu a prevencii niektorých ochorení. Zinok je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému, bunkového rastu, hojenia rán, chuti do jedla a metabolizmu makroživín. Zinok má taktiež významný vplyv na zdravie pokožky, vlasov a nechtov. Jeho organicky viazaná forma zaisťuje lepšie vstrebávanie a znižuje riziko nežiaducich účinkov. Kvalitný doplnok stravy s bioaktívnym selénom kúpite lacno na Pilulka.sk.

Dávkovanie

Denne sa užíva jedna kapsula. Odporúča sa užívať kapsulu počas jedla. Kapsule sú stredne veľké, ale prehĺtajú sa dobre. Sú zabalené v plastovej fľaštičke so skrutkovacím viečkom, aby nenavlhli.

Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok

Zloženie

Kapsule HPMC, ryžový škrob (plnidlo), zinok glukonát (15 mg v 1 kapsule = 150% RHP), lalmín selén (100 mcg v 1 kapsule = 182% RHP, stearan horečnatý rastlinného pôvodu

Stručné hodnotenie

Bioaktívny selén a organicky viazaný zinok značky Pilulka Selection v jednej kapsule podporí imunitný systém a celkové zdravie organizmu. Selén neutralizuje voľné radikály a podporuje imunitný systém. Zinok je dôležitý pre imunitu, bunkový rast, hojenie rán a zdravie pokožky. Výživový doplnok je vhodný pre ľudí, ktorí chcú posilniť imunitu, podporiť a zlepšiť zdravie vlasov, nechtov a pokožky. Tento doplnok stravy je vhodné užívať dlhodobo, aby sa plne prejavili jeho benefity. Jedno balenie obsahuje 120 kapsúl a vydrží 4 mesiace. Doplnok stravy kúpite za výhodnú cenu na Pilulka.sk.

BIOAKTÍVNY SELÉN A ZINOK na PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok

Bioaktívny selén a zinok chráni organizmus pred oxidačným stresom. Podporí kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Kapsule sú pomerne veľké, ale prehĺtajú sa dobre. Výživový doplnok je vhodný pre dospelých a pre deti od 12 rokov veku. Balenie vitamínov vydrží štyri mesiace, kúpite ho za nízku cenu a predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Nízka cena a veľmi dobrá kvalita
  • Denne sa užíva iba jedna kapsula.
  • Dobré zloženie
  • Podporuje imunitu a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.
ZÁPORY
  • Nič
Pilulka Selection Bioaktívny selén a zinok

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo