Recenzia: Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok 100 g

Zelený jačmeň je vynikajúci doplnok stravy, ktorý pomáha so zažívacími problémami a môže zmierniť prekyslenie žalúdka. Do článku som pripravila podrobnú recenziu a tiež viac informácií o tejto superpotravine.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je zelený jačmeň určený

Zelený jačmeň Aporosa je vhodný pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoje zdravie a využiť prínosy tejto zelenej superpotraviny. Je ideálny na očistu tela a elimináciu toxínov z tela. Ďalej môže byť prospešný pre jedincov trpiacich zažívacími problémami alebo prekyslením žalúdka. Zelený jačmeň môže byť vynikajúcim doplnkom stravy v období zvýšeného stresu. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje celkové zdravie, podporiť vitalitu a posilniť imunitný systém. Napriek tomu, že je jeho konzumácia väčšinou bez výrazných obmedzení, môžete sa pred začiatkom užívania poradiť s lekárom (najmä, ak užívate pravidelne nejaké lieky).

Recenzia: Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok 100 g
Recenzia: Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok 100 g

Účinné látky

BIO zelený jačmeň je jemne namletý prášok. Táto zelená superpotravina ponúka širokú škálu zdravotných výhod pre ľudský organizmus. Zelený jačmeň je bohatý na vitamíny skupiny B, C, E a K, ako aj na dôležité minerály – draslík, vápnik, meď, železo, fosfor a horčík. Je významným zdrojom aminokyselín. Pravidelná konzumácia BIO zeleného jačmeňa podporuje očistu tela a eliminuje nahromadené toxíny. Nápoj môže byť skvelým pomocníkom pri zažívacích problémoch, pomôže vám doplniť energiu počas stresového obdobia a pôsobí proti prekysleniu žalúdka. Zakúpiť môžete zelený jačmeň v BIO kvalite značky Aporosa, ktorý je lacný a veľmi kvalitný.

Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok

Dávkovanie

Odporúča sa 1–3 čajové lyžičky denne. Príprava je jednoduchá – prášok sa ľahko rozpúšťa vo vode, ale môžete ho pridať aj do džúsu. Odporúča sa vypiť ho s vodou, aby bola maximálne zachovaná vstrebateľnosť dôležitých živín. Aj keď chuť zeleného jačmeňa môže byť na začiatku trochu neobvyklá, časom si na ňu rýchlo zvyknete. Najlepšie je konzumovať jačmeň nalačno, 15–30 minút pred jedlom. Bio zelený jačmeň Aporosa môže obsahovať lepok, sezam, orechy a sóju. Prášok je zabalený v znovu uzatvárateľnom obale.

Recenzia: Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok 100 g
Recenzia: Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok 100 g

Zloženie

100% prášok z mladého jačmeňa

Stručné hodnotenie

BIO zelený jačmeň Aporosa je kvalitným doplnkom stravy. Zelený jačmeň je bohatý na vitamíny skupiny B, C, E, K a minerály (draslík, vápnik, meď, železo). Pravidelná konzumácia podporuje očistu tela a taktiež pomáha proti prekysleniu žalúdka. Denne sa užíva 1 až 3 lyžičky, ktoré sa rozmiešajú vo vode alebo v džúse. Zelený jačmeň nemá pre užívanie žiadne špecifické obmedzenia, ale pokiaľ beriete pravidelne lieky, môžete jeho užívanie konzultovať s lekárom. BIO zelený jačmeň Aporosa kúpite lacno na Pilulka.sk.

BIO ZELENÝ JAČMEŇ APOROSA NA PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok

Zelený jačmeň v BIO kvalite značky Aporosa je vynikajúcou superpotravinou, ktorá pomáha s prekyslením žalúdka a taktiež s detoxikáciou organizmu. Pri pravidelnom užívaní môžete začať pozorovať pozitívne účinky na svoje zdravie, vrátane podpory zažívania, vyrovnania sa so stresom a celkového pocitu vitality. Denne sa užíva 1 až 3 lyžičky. Prášok sa zmieša s vodou a vypije sa nalačno približne štvrť až pol hodiny pred jedlom.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Vynikajúce účinky - dodá energiu, pomáha proti prekysleniu žalúdka.
  • Veľmi lacný - skvelý pomer ceny a kvality
  • BIO kvalita
  • Znovu uzatvárateľný obal
ZÁPORY
  • Nič
Aporosa Bio Zelený jačmeň prášok

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo