ODPORÚČAM

Recenzia: Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný 300 g

Pestrec mariánsky je dvojročná bylina, ktorá sa tradične používa na liečbu porúch pečene a žlčníka. Jeho účinné látky, známe ako silymarín, majú antioxidačné, antivírusové a protizápalové vlastnosti. Do článku som pripravila zaujímavé informácie o tomto doplnku stravy a tiež som ho poctivo vyskúšala.

Altevita Pestrec mariánsky

Obsah

Pre koho je Altevita Pestrec mariánsky plod určený

Pestrec mariánsky je vhodný pre osoby, ktoré chcú podporiť zdravie pečene a žlčníka. Tiež sa hodí pre ženy, ktoré trpia na silné menštruačné bolesti. Pri pravidelnom užívaní pestrec mariánsky pomáha od zmiernenia týchto bolestí a skutočne spoľahlivo funguje. Štúdie naznačujú, že účinná látka silymarín môže byť užitočná aj ako prevencia ochorení pečene.

Recenzia: Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný 300 g
Recenzia: Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný 300 g

Účinné látky

Hlavnou účinnou látkou v pestreci mariánskom je silymarín, skupina rastlinných zlúčenín s antioxidačnými, antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami. Silymarín extrahovaný z tejto rastliny je dôležitý pre svoje liečebné účinky, ktoré chránia pečeň pred škodlivými látkami. Pomáha zlepšiť funkciu pečene u ľudí s rôznymi pečeňovými ochoreniami.

Účinnými látkami v pestreci mariánskom sú silymarínové glykozidy, ktoré sa skladajú z troch zlúčenín: silybínu, izozybínu a silydianínu. Tieto zlúčeniny pôsobia ako antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Silymarín tiež pomáha znižovať zápal a stimulovať regeneráciu pečeňových buniek.

Ďalšie informácie o pestreci mariánskom:

  • Je bezpečný pre väčšinu ľudí, ale môže spôsobiť niektoré nežiaduce účinky, ako je nevoľnosť, hnačka a únavu.
  • Môže ovplyvniť účinok niektorých liekov. Pokiaľ si nie ste istí, poraďte sa pred užívaním s lekárom.
  • Môže ovplyvniť účinnosť hormonálnej antikoncepcie.
Recenzia: Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný 300 g
Recenzia: Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný 300 g

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 čajovú lyžičku (2,5 g) drveného plodu pestreca mariánskeho, zmiešaného s 2-3 dcl vody, 2-3 krát denne. Pri akýchkoľvek zdravotných problémoch, užívaní liekov, tehotenstve alebo dojčení je vhodné konzultovať užívanie s lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie

100% pestrec mariánsky (Silybum marianum)

Stručné hodnotenie

Pestrec mariánsky je cenený pre svoje pozitívne účinky na zdravie pečene. V sypkej drvenej forme ponúka výbornú kvalitu bez ďalších pridaných látok za priaznivú cenu. Pomáha pri detoxikácii pečene, účinkuje na zmiernenie menštruačných bolestí. Čo zaberá na bolestivú menštruáciu? Pravidelné užívanie pestreca mariánskeho. Odporúčam, vyskúšané. Skutočne funguje, zaberá už po mesiaci. Táto forma je navyše dobre cenovo dostupná. Balenie vydrží takmer dva mesiace. Cenovo výhodné balíčky (2+1 zadarmo) zakúpite na Altevita.sk. Mesiac užívania vyjde cca na 2 -3 eurá.

OSTROPESTREC NA ALTEVITA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Altevita Pestrec mariánsky plod drvený jemný

Pestrec mariánsky podporuje zdravie pečene, detoxikuje a navyše účinne pomáha pri menštruačných bolestiach. Výhodou je jeho nízka obstarávacia cena a stopercentná účinnosť. Sypká forma nie je pri užívaní tak komfortná ako pestrec v tabletách, ale na prášok si možno zvyknúť a cenovo sa jedná o vynikajúcu variantu - lacný, kvalitný a účinný produkt.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
  • Skutočne funguje - môžem na 100% odporučiť
  • Zmierňuje menštruačné bolesti
  • Detoxikácia pečene
  • Mesačná kôra za cca 2-3 eurá
ZÁPORY
  • Sypká forma, na ktorú si treba zvyknúť (na oplátku dostanete produkt v prvotriednej kvalite za dobrú cenu)
Altevita Pestrec mariánsky

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo