Recenzia: Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg 110 tabliet

Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg kombinuje silu vitamínu C a výhody šípok v jednom balení. Kapsule podporia imunitný systém a zlepšia celkový stav organizmu. Do článku som pripravila recenziu a tiež zaujímavé informácie o vitamíne C.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je vitamín C so šípkami určený

Tento doplnok stravy je určený pre ľudí, ktorí chcú posilniť imunitný systém a podporiť ho najmä v jesennom a zimnom období. Dostatočný prísun vitamínu C je dôležitý najmä počas náročných období, medzi ktoré patrí zmena počasia, zvýšená fyzická aktivita alebo stres. Ľudia, ktorí sú náchylní na prechladnutie alebo infekcie, môžu profitovať z pravidelného užívania tohto doplnku stravy. Vitamín C nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzia: Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg 110 tabliet
Recenzia: Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg 110 tabliet

Aké sú prínosy vitamínu C?

Vitamín C podporí imunitný systém. Pomáha aktivovať obranné bunky a zlepšuje funkciu bielych krviniek, ktoré bojujú proti infekciám. Pravidelný prísun vitamínu C môže znížiť riziko prechladnutia a skrátiť dobu trvania ochorenia. Vitamín C je silným antioxidantom, čo znamená, že pomáha neutralizovať voľné radikály a chráni bunky pred poškodením spôsobeným oxidačným stresom. Oxidačný stres môže prispieť k rôznym zdravotným problémom, vrátane starnutia a chronických ochorení. Vitamín C je dôležitý pre syntézu kolagénu, čo je bielkovina dôležitá pre zdravie kože, väzivových tkanív, kĺbov a ciev. Správna hladina kolagénu je nevyhnutná pre udržanie pružnosti a sily týchto tkanív. Podporuje hojenie rán a regeneráciu tkanív tým, že stimuluje tvorbu nových buniek a kolagénu. To môže urýchliť proces zotavovania po zraneniach a chirurgických zákrokoch. Kombinácia vitamínu C s potravinami, ktoré sú bohaté na železo, zvyšuje vstrebávanie tohto dôležitého minerálu. Správna hladina železa je dôležitá pre tvorbu červených krviniek a prevenciu anémie. Vitamín C je rozpustný vo vode av prípade, že zjete vitamínu C veľké množstvo, telo ho bez vedľajších účinkov vylúči.

Účinné látky

Šípky, ktoré sú v kapsuliach obsiahnuté, majú svoju dôležitú úlohu. Šípky sú prirodzeným zdrojom vitamínu C a ďalších živín. Kombinácia vitamínu C s extraktom zo šípok môže posilniť vstrebávanie a účinnosť vitamínu C.

Aporosa Vitamín C so šípkami

Dávkovanie

Denne sa užíva jedna tableta. Vitamíny sú zabalené v plastovej fľaštičke so skrutkovacím uzáverom. Produkt je nutné skladovať na suchom a temnom mieste. Kapsule sa dobre prehĺtajú.

Zloženie

Kyselina L-askorbová, extrakt zo šípok, polyvinylpyrrolidon, mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC), protispekavá látka: strearan horečnatý (E470b)

Stručné hodnotenie

Vitamín C Aporosa so šípkami 1000 mg primárne podporí imunitný systém. Pravidelný prísun vitamínu C môže znížiť riziko prechladnutia a skrátiť dobu trvania ochorenia. Je dôležitým antioxidantom, ktorý pomáha ochraňovať bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je kľúčový pre zdravú kožu, ďasná, kĺby a cievy. Kombinácia silného vitamínu C s prírodným extraktom zo šípok posilní účinky vitamínu C. Kvalitné kúpite za nízku cenu na Pilulka.sk.

VITAMÍN C APOROSA SO ŠÍPKAMI na PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg

Vitamín C so šípkovým extraktom je vhodný ako doplnok stravy pri prechladnutí alebo počas chrípkovej sezóny. Pravidelný prísun vitamínu C môže znížiť riziko prechladnutia a skrátiť dobu trvania ochorenia. Dostatok vitamínu C podporuje tvorbu kolagénu, liečbu rán a hojenie tkanív, podporí imunitný systém a zlepšuje vstrebávanie železa. Denne sa užíva iba jedna tableta a jedno balenie vystačí takmer na štyri mesiace.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Kvalitný doplnok stravy
  • Silný vitamín C so šípkovým extraktom
  • Denne sa užíva iba jedna tableta - balenie vitamínu vydrží takmer štyri mesiace.
ZÁPORY
  • Nič
Aporosa Vitamín C so šípkami

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo