Recenzia: Aporosa Bio Psyllium prášok 250 g

Kvalitné psyllium v prášku značky Aporosa kúpite za vynikajúcu cenu. Balenie vydrží dlho, vláknina vďaka uzatvárateľnému zipsu nenavlhne a skvele doplní váš jedálniček. V článku nájdete viac informácií a podrobnú recenziu.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je psyllium určené

Rozpustná vláknina psyllium je vhodná ako doplnenie jedálnička. Získava sa zo semien skorocelu indického. Prírodný zdroj vlákniny prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a čriev. Psyllium vás finančne nezaťaží a navyše je pre správnu funkciu tráviaceho traktu a stred prospešné. Psyllium obsahuje podobný typ vlákniny, akú nájdeme v obilninách. Vláknina dobre zasýti a obmedzí pocit hladu, navyše vďaka pravidelnému užívaniu pomôže predísť zápche a nepravidelnej stolici. Pozitívne reguluje trávenie a môžete ju používať aj pri redukčnej diéte alebo ako doplnok v rámci jedálnička. Pokiaľ budete jesť vláknu pravidelne, dlhodobo av správnom množstve, odmení sa vám tým, že je istou prevenciou vzniku rakoviny hrubého čreva. Cenovo dostupné psyllium kúpite na Pilulka.sk. Jedno balenie vydrží niekoľko týždňov (približne 1,5 až 2 mesiace).

Recenzia: Aporosa Bio Psyllium prášok 250 g
Recenzia: Aporosa Bio Psyllium prášok 250 g

Ako funguje psyllium?

V tráviacom trakte môže zväčšiť svoj objem až 40-krát. Viaže na seba vodu, pohlcuje nadbytočnú tekutinu a z tráviaceho traktu odstráni škodlivé látky. Uľahčí priechod potravy. Pokiaľ užívate pravidelne psyllium, je dôležité dostatočne piť.

Zdravotné benefity psyllia

Psyllium je vysoko cenené, pretože môže zlepšiť trávenie. Vďaka rozpustnej vláknine psyllium sa zlepšuje pohyb čriev a podporuje sa pravidelné vyprázdňovanie. Pomáha pri zmiernení zápchy a reguluje konzistenciu stolice. Psyllium má schopnosť obmedziť absorpciu cholesterolu v tráviacom trakte. Pravidelné užívanie môže pomôcť znížiť hladinu škodlivého LDL cholesterolu v krvi. Konzumácia psyllia môže podporiť chudnutie, pretože vláknina podporuje zvýšený pocit sýtosti a pomôže obmedziť príjem kalórií. Rozpustná vláknina spomaľuje vstrebávanie cukru, čo napomáha udržať stabilnú hladinu glukózy v krvi. To je prospešné pre diabetikov.

Aporosa Bio Psyllium prášok

Dávkovanie

Raz denne sa užívajú 2 čajové lyžičky, ktoré môžete rozmiešať vo vode alebo v džúse a vypiť. Psyllium zväčší niekoľkonásobne svoj objem už pri rozmiešaní vo vode. Chuť nemá takmer žiadnu a nezapácha. Preto ho môžete veľmi dobre vypiť. Tento doplnok stravy môže obsahovať lepok, sezam, orechy a sóju. Prášok je zabalený vo znovu uzatvárateľnom sáčku.

Zloženie

Prášok zo šupiek semena skorocelu indického

Stručné hodnotenie

Aporosa BIO Psyllium v prášku je vynikajúci a nepostrádateľný doplnok stravy. Zlepšuje prirodzenú funkciu tráviaceho traktu a môžete ho vyskúšať aj pri redukčnej diéte. Denne sa užívajú iba dve malé lyžičky, a tak balenie s hmotnosťou 250 gramov vydrží naozaj veľmi dlho. Psyllium v prášku značky Aporosa kúpite za výhodnú cenu na Pilulka.sk. Tento doplnok stravy vás finančne nezaťaží a zároveň je prospešný pre tráviaci systém.

PSYLLIUM APOROSA na PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Aporosa Bio Psyllium prášok

Vynikajúci doplnok stravy pomáha podporiť správnu funkciu tráviaceho systému. Psyllium je prakticky bez chuti a bez zápachu, preto ho môžete dobre konzumovať aj vo forme prášku. Je možné ho zmiešať s vodou alebo s džúsom a jednoducho vypiť. Pravidelné užívanie v správnom množstve pomáha predchádzať rakovine hrubého čreva. Psyllium značky Aporosa v BIO kvalite je zabalené v znovu uzatvárateľnom sáčku, aby nenavlhlo.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Vynikajúci doplnok stravy podporí správnu funkciu tráviaceho systému.
  • Praktické znovu uzatvárateľné balenie
  • Balenie vydrží veľmi dlho.
  • BIO kvalita
  • Prakticky bez chuti a bez zápachu
ZÁPORY
  • Nič
Aporosa Bio Psyllium prášok

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo