Recenzia Yellow&Blue WC čistič (750 ml)

Prírodný WC čistič som dlho hľadala. Váhala som, či mám vôbec prírodné WC čističe skúšať, ale napokon mi to nedalo a skúsila som. Čistič pekne vonia, to ma príjemne prekvapilo hneď, čo som ho prvýkrát vyskúšala.

Yellow&Blue WC čistič

Obsah

Yellow&Blue WC čistič

Yellow&Blue WC čistič gélovej konzistencie dezinfikuje, rozpúšťa nečistoty a usadeniny, ktoré vznikajú na zle prístupných miestach. Čistič je možné používať aj v domácnostiach, ktoré sú napojené na biologické a koreňové čističky odpadových vôd a septiky. Prípravok krásne vonia po citrónoch a rozmaríne. Pokiaľ ale necháte gél pôsobiť až príliš dlho, vôňa nadobúda na intenzite, skoro až štiepe do nosa.

Aplikuje sa tak, ako bežný gél, ktorý nie je ekologický. Dávkovačom sa nanesie na záchodovú misu, nechá sa 15 minút pôsobiť. Po štvrť hodine klasicky umyjete WC a je to.

Vlastnosti

Plastová fľaša má skrutkovacie viečko a aplikátor. Vnútri fľaše je stredne hustý gél, ktorý má polopriehľadnú až bielu farbu. Zloženie je prírodné, ale aj tak by sa gél nemal nechávať na ľahko prístupnom mieste, aby k nemu mohli bez dozoru malé deti.

Ekológia

WC čistiť získal certifikát EcoGarantie.

Zloženie

< 6 % kyselina citrónová, < 5 % neionický tenzid rastlinného pôvodu, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná rozmarínová silica (Rosmarinus officinalis) a prírodná citrónová silica v bio kvalite (Citrus limon), limonene, citral, linalool

Kde WC gél kúpiť

Veľký výber výrobkov prírodnej drogérie Tierra Verde za nízke ceny (lacno, vo výpredaji alebo v zľave) nájdete na Pilulka.sk.

WC GÉL na PILULKA.SK

9.4 CELKOVÉ SKÓRE
Yellow&Blue WC čistič

Čistič krásne vonia - jeho vôňa je prírodná, svieža, ale pomerne silná a nemal by sa nechávať príliš dlho pôsobiť. Má prírodné zloženie, pôsobí dobre, ľahko sa aplikuje.

Pomer ceny a kvality
9
Ako funguje
10
Zloženie
9
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
9
KLADY
  • Prírodné zloženie
  • Pekne vonia
  • Ľahko sa aplikuje
  • Dezinfikuje
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Agresívne zloženie
Yellow&Blue WC čistič

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo