Licencované Pokémon oblečenie: Kde kúpiť?

Pokémon oblečenie je obľúbené nielen u detí, ale aj u dospelých. Aké oblečenie vybrať a kde kúpiť krásne originálne tričká v detskej, dámskej i pánskej veľkosti?

Pokémon oblečeni

Obsah

Pokémon oblečenie pre deti

Pokémon oblečenie pre deti zakúpite v rôznych veľkostiach. Značkové originálne oblečenie býva k dispozícii pre deti približne od 6 rokov veku – záleží na tom, aké sú deti veľké. Oblečenie je dostupné v týchto veľkostiach: 122/128, 134/140, 146/152, 158/164. Vyberať môžete tričká, čiapky, mikiny, ponožky, spodnú bielizeň, zimné čiapky a šály.

Pokémon tričko

Pokémon tričká sú skvelým darčekom pre deti, ale aj pre všetkých milovníkov Pokémonov. Vybrať si môžete dámske aj pánske tričká rôznych farieb. Pozrite sa na motívy tričiek Pikachu, Eevee, Mewtwo, Charmander a ďalšie krásne motívy. Tričká sú dostupné vo veľkostiach S, M, L aj XL. K obľúbeným farbám Pokémon tričiek patrí biela, čierna, červená, vínová, šedá. Veľký výber originálnych licencovaných tričiek nájdete tu.

Pokémon mikina

Perfektné oblečenie na chladné jesenné a zimné dni – váš šatník doplní krásna Pokémon mikina s kapucňou. Mikiny sú dostupné v niekoľkých prevedeniach av niekoľkých rôznych farbách – detské, dámske a pánske. K žiadaným farbám patrí čierna, modrá aj šedá.

Pokémon doplnky – šiltovka, peňaženka, peračník

Na Vesely-drak.sk nájdete veľký výber licencovaných Pokémon šiltoviek v obľúbených farbách (hlavne čierna, červená a žltá). Pokémon peňaženka v látkovom alebo koženkovom prevedení je lacný a pekný darček pre chlapcov. Pokémon peračník je jednoduchý, zapínací na jeden zips, vhodný pre študentov druhého stupňa ZŠ alebo pre študentov strednej školy. Pokémon batoh na výlety aj do školy kúpite v žltej aj čiernej farbe. Batoh má niekoľko vreciek, kvalitné ramenné popruhy.

Kde kúpiť originálne Pokémon oblečenie

Originálne Pokémon oblečenie aj doplnky kúpite v e-shope Vesely-drak.sk. Tu máte stopercentnú istotu, že si nekupujete Fake. V e-shope kúpite iba originálny značkový tovar – licencované oblečenie od firmy Difuzed.

POKEMON OBLEČENIE na VESELY-DRAK.SK

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo