Recenzia: Výživový doplnok GS Imunostim AKUT

Výživový doplnok GS Imunostim AKUT obsahuje vitamín C a bakteriálne lyzáty, vďaka ktorým sa naštartuje okamžite imunitný systém. Do článku som pripravila podobnú recenziu na tento vynikajúci produkt.

GS Imunostim AKUT

Obsah

Pre koho je GS Imunostim AKUT určený

GS Imunostim AKUT je určený pre dospelých a deti od 12 rokov. Jedna krabička obsahuje 20 cmúľacích pastiliek. Pastilky sú chuťovo dobré, mentolové. Pastilky sú vhodné na akútnu podporu imunity. Sú vhodné pri užívaní antibiotík. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu. Tento doplnok stravy nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Recenzia: GS Imunostim AKUT
Recenzia: GS Imunostim AKUT

Účinné látky

Tento produkt bol vyvinutý v spolupráci s centrom imunológie a mikrobiológie Zdravotného ústavu so sídlom v Ústí nad Labem. Obsahuje bakteriálne lyzáty a vitamín C.

  • Bakteriálne lyzáty: Imunitný systém vie uviesť do stavu pohotovosti. Aktivujú obranné mechanizmy proti respiračným infekciám. Lyzáty sa získavajú z baktérií, ktoré patria medzi častých pôvodcov infekcií horných dýchacích ciest. Uplatňujú sa pri aktivácii prirodzenej imunity. Ak telo prijíma kontrolovanú dávku inaktivovaných bakteriálnych kmeňov, aktivuje sa obranný systém v našom tele. Prirodzená imunita naštartuje v období zvýšeného ohrozenia organizmu.
  • Vitamín C: Patrí k najdôležitejším vitamínom, ktoré sú podstatné pre správne fungovanie imunitného systému. Ľudské telo vitamín C potrebuje pre zdravie kostí, zubov, chrupaviek, väzív, ciev a ďasien. Pri vyššom zaťažení organizmu (obdobie chrípok, infekčné ochorenie, stres, zvýšená telesná námaha).
Recenzia: GS Imunostim AKUT
Recenzia: GS Imunostim AKUT

Zloženie

Dextróza, zmes bakteriálnych lyzátov, plnidlá (uhličitan vápenatý, xantán, škrobový sirup), protispekavé látky (mastenec, acetylovaný monoglycerid, stearan horečnatý, polyetylénglykol), kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina jablčná)

Dávkovanie

Denne sa užíva jedna pastilka. Odporúča sa užívať jednu tabletu po dobu 10 dní. Nie je vhodné prekračovať odporúčané denné dávkovanie.

Stručné hodnotenie

Vynikajúci pomocník v období silného prechladnutia, virózy, pri užívaní antibiotík. Cmúľacie pastilky majú príjemnú mentolovú chuť. Denne sa užíva jedna pastilka, odporúčanie kôra trvá 10 dní. Jedno balenie vystačí na 2 kôry a je nevyhnutnou súčasťou domácej lekárničky. Cenovo dostupné balenie GS Imunostim AKUT zaobstaráte na Mojalekaren.sk.

GS IMUNOSTIM AKUT na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Imunostim AKUT

Výživový doplnok obsahuje bakteriálne lyzáty, ktoré vedia uviesť imunitný systém do stavu pohotovosti. V jednej tablete je tiež obsiahnutý vitamín C na podporu imunity. GS Imunostim AKUT sa užíva 10 dní napríklad pri prechladnutí, viróze či pri antibiotikách. Vhodné pre dospelých a deti od 12 rokov.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Zaujímavé zloženie
  • Vynikajúca chuť
  • Podporí imunitu pri záťažových situáciách
  • Nízka cena
  • Balenie na 2 kôry
ZÁPORY
  • Nič
GS Imunostim AKUT

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo