Recenzia OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.sk

Spaľovače tukov sú skvelým pomocníkom, ako urýchliť chudnutie. Nie vždy ale fungujú na sto percent. Vyskúšala som OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.sk a do článku som pripravila recenziu na tento doplnok stravy.

OK! FatBurn Coffee

Obsah

OK! FatBurn Coffee recenzie

Instantný nápoj OK! FatBurn Coffee ma zaujal tým, že dokáže zasýtiť a zaženie pocit hladu. Skutočne to funguje. Po vypití nápoja som nemala pocit hladu niekoľko hodín. Keď som vypila nápoj ráno, plne nahradil raňajky aj desiatu. Pre mňa bola trošku škoda, že som nič neschudla, ale na stranu druhú som nič nepribrala. Nápoj slúži nielen na chudnutie, ale tiež pomáha pri kontrole hmotnosti. Pokiaľ pracne schudnete niekoľko desiatok kilogramov, tak je dobré si hmotnosť strážiť. A táto káva je ideálnym spoločníkom. Jediné, čo mi trošku vadilo, tak bola chuť nápoja. Veľmi mi nechutil a musela som si naň zvykať. Vyriešila som to tak, že som do neho priliala viac vody. Nariedil sa, výrazná chuť sa tým zmiernila a nápoj som mohla v kľude vypiť. Káva neobsahuje cukor.

Nápoj pripravíte tak, že zmiešate 150 ml vody alebo mlieka (ja som zmiešala 250 ml) s jednou lyžicou kávového prášku (15 gramov).

Účinné látky

L-carnitine a extrakt z bazy čiernej pomáhajú urýchliť metabolizmus tukov a podporujú chudnutie. Kofeín a guarana zvyšujú energiu.

Zloženie

Ryžový nápoj v prášku (ryža, ovsené beta-glukány, slnečnicový olej, soľ), akáciová guma, kávový extrakt, kávová aróma, stabilizátor: prášková celulóza, L-karnitín, extrakt z guarany, extrakt z bazy čiernej

Obsah účinných látok

L-karnitín 200 mg
Coffee extract 500 mg
Guarana extract 100 mg
Elderberry extract 50 mg
Caffeine 62 mg

Kde OK!FatBurn objednať

Spaľovač tukov kúpite v e-shope Naturesfinest.sk. Zaobstarať môžete výhodné balenie 1+1 zadarmo. Ja som po káve síce neschudla, ale na druhej strane som ani nepribrala, čo je skvelé, a káva skutočne podporí udržanie hmotnosti a zaženie pocit hladu.

OK!FATBURN na NATURESFINEST.SK

8.5 CELKOVÉ SKÓRE
OK! FatBurn Coffee

Nápoj skutočne výrazne zníži chuť na sladké a taktiež zaistí pocit sýtosti. Pomáha udržiavať váhu a môže pomôcť k redukcii hmotnosti. Chuť je zvláštna, zjemníte ju mliekom alebo tým, že k prášku pridáte viac vody. Jedno balenie vystačí na 15 dní.

Pomer ceny a kvality
9
Ako funguje
8
Zloženie
10
Chuť
7
KLADY
  • Zasýti.
  • Potlačí chuť do jedla na niekoľko hodín.
  • Napomáha udržať váhu.
ZÁPORY
  • Cena
OK! FatBurn Coffee

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo