Recenzia Malie vitamín C pre deti od Naturesfinest.sk

Vitamín C je dôležitý pre silný imunitný systém. Vyskúšala som vitamín C v prášku od Naturesfinest.sk, z ktorého sa pripraví vitamínový nápoj. Do článku som pripravila recenziu na tento doplnok stravy.

VITAMIN C

Obsah

Malia vitamín C pre deti recenzie

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej funkcii nervového systému, k normálnemu energetickému metabolizmu. Chráni pred oxidačným stresom. Vitamín C je dôležitý pre správne fungovanie kostí, zubov, ďasien, pokožky, ciev a chrupaviek. Nápoj je bez konzervantov, umelých farbív a aróm. Nie je sladený cukrom, ale steviolom.

Nápoj sa pripraví ľahko. Jednu lyžičku prášku (5 gramov) zmiešate so 150 mililitrami vody. Nápoj chutí ľahko citrónovo. Deťom chuť nevyhovovala, ale to neznamená, že nie je dobrý. Inému dieťaťu môže chutiť. Pokiaľ potrebujete dopĺňať pravidelne vitamín C, je tento nápoj skvelou alternatívou za tabletky. Jedno balenie obsahuje 30 porcií.

VITAMÍN C na NATURESFINEST.SK

Recenzie Malie vitamín C pre deti od Naturesfinest.sk
Recenzie Malie vitamín C pre deti od Naturesfinest.sk

Zloženie

Akácia, prírodná citrónová aróma (4%), stabilizátor: prášková celulóza, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo steviol glykozid

Kde vitamín C objednať

Vitamín C zaobstaráte v e-shope Naturesfinest.sk, kde predávajú ďalšie doplnky stravy pre deti, napríklad kalcium v prášku alebo vitamín D3. Ďalej tu zaobstaráte napríklad prírodný kolagén alebo kávu na podporu chudnutia.

9.3 CELKOVÉ SKÓRE
Vitamín C Malie

Skvelý nápad pripravovať vitamín C ako nápoj. Zmes neobsahuje pridaný cukor, je bez konzervantov, umelých farbív a aróm.

Pomer ceny a kvality
10
Chuť
8
Složení
10
KLADY
  • Jednoduchá príprava
  • Neobsahuje pridaný cukor
  • Dobré zloženie
ZÁPORY
  • Chuť nemusí každému sedieť, chce to skúsiť. Mne nápoj chutil, deťom nie.
VITAMIN C

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je predklad českého článku z webu Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo