Skúsenosti a tipy: ako si vybrať loptovú dráhu od 1 roka (od 2 rokov)

Akú guličkovú dráhu vybrať, aby sa nerozpadla, bola bezpečná, hravá a kvalitná? V tomto článku som pre vás pripravil skúsenosti a tipy, ktoré vám pomôžu vybrať guľôčkovú dráhu pre deti od 1 alebo 2 rokov.

Obsah

Na čo sa zamerať pri výbere guľôčkovej dráhy?

Pri výbere guľôčkovej dráhy sa zamerajte na kvalitu konštrukcie a použitých materiálov. Pre malé deti sú drevené guličkové dráhy jedny z najlepších a bezpečne vyrobených. Dráha by mala mať certifikát požadovaný pre hračky od 1 roka, mala by mať aj zabezpečené skrutky a drevo by malo byť dobre opracované, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa. Samotné dráhy by mali byť dostatočne široké, guľôčky by mali byť dostatočne veľké, aby si ich deti nedávali do úst, a použitá farba by sa nemala odlupovať a mala by byť bezpečná (prírodná).

Recenzia: Trihorse Maxi guličková dráha

Pri výbere sa pýtajte na:

  • Kvalitu materiálu
  • Veľkosť jednotlivých hracích prvkov
  • Použité farby
  • Certifikáty
  • Pomer cena/kvalita
  • Trvanlivosť

Aké sú vaše možnosti?

Guľôčkové dráhy sú k dispozícii plastové alebo drevené – výber na Ministerstvohraciek.sk. Malé deti majú guľôčkovú dráhu zmontovanú v jednom kuse, staršie deti si môžu vytvoriť vlastnú guľôčkovú dráhu zo špeciálnej stavebnice. Pre deti vo veku 1 a 2 rokov patria drevené guľôčkové dráhy s bohatým príslušenstvom medzi najvďačnejšie. Medzi obľúbené patria guličková dráha Lidl alebo guličková dráha Little Dutch.

Recenzia: Trihorse Maxi guličková dráha

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je predklad českého článku z webu Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo