Recenzia Beauty kolagén s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10 od Naturesfinest.sk

Užívanie kolagénu a kyseliny hyalurónovej je vhodné už po 25. narodeninách. Pleť začína starnúť a aj keď prejavy starnutia nie sú ešte vidieť, je dobré pravidelne užívať kolagén na zachovanie pružnosti pleti. Do článku som pripravila recenziu na Beauty kolagén s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10 od Naturesfinest.sk.

Beauty Collagen

Obsah

Beauty kolagén s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10 recenzie

Po 25. roku života začne klesať produkcia kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Spojivového tkaniva v pokožke nie sú tak pevné a pružné a pokožka začne strácať pevnosť a pružnosť. Začnú sa objavovať jemné ryhy na tvári, vrásky a linky.

So starostlivosťou o pokožku je najlepšie začať čo najskôr a aj keď už vám dávno bolo 25 rokov, tak je lepšie začať neskoro ako neskôr. 🙂 Kolagén s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10 je skvelý doplnok stravy. Lyžičku prášku (5 gramov) zmiešate so 150 mililitrami vody a vypijete. Ja si dávam trošku viac vody. Nápoj chutí pomerne dobre, je svieži. Neobsahuje cukor, ale je sladený steviolom. Kolagén je potrebné piť pravidelne a dlhodobo, aby bol efekt viditeľný.

Vplyv na starnutie pokožky má nesprávna starostlivosť o pokožku, fajčenie, nezdravá strava a slabá ochrana pred slnkom. Pravidelné doplňovanie kolagénu, kyseliny hyalurónovej a koenzýmu Q10 pomôže zlepšiť kvalitu pokožky a vlasov. Páči sa mi, že všetky zložky sú obsiahnuté v jednom nápoji. Jedna plechovka kolagénu vystačí na 30 dní.

Účinné látky

Kolagén je základnou zložkou pokožky, vlasov, nechtov a spojivového tkaniva. Kyselina hyalurónová sa nachádza v spojivových tkanivách a koži, ktoré dodáva pružnosť. Biotín pomáha udržiavať normálnu pokožku, sliznice a vlasy. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu ak normálnej tvorbe kostí. Zinok pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Koenzým Q10 chráni telo pred voľnými radikálmi.

Zloženie

Hydrolyzovaný kolagénový prášok, maltodextrín, MSM, vitamín C (kyselina askorbová), prírodná citrónová aróma (3%), bambusové vlákno, kyselina hyalurónová, glukonát zinočnatý, sladidlo glykozid steviol, koenzým Q10, D-biotín.

Obsah účinných látok

Vitamín C 250 mg 312 %
Zinok 5 mg 50 %
Biotín 50 µg 100 %
Kyselina hyalurónová 50 mg
Koenzým Q10 10 mg

Kde Beauty kolagén objednať

Beauty kolagén kúpite v e-shope Naturesfinest.sk. V e-shope bývajú výhodné akcie, kedy k nákupu jednej plechovky kolagénu dostanete druhú zadarmo. Dôležité je užívať kolagén dlhodobo a pravidelne, a tak sa táto výhodná akcia hodí. Zakúpiť môžete aj Pink latte kolagén, ktorý vyzerá ako ružové mlieko a chutí po kokose. 🙂

BEAUTY KOLAGÉN na NATURESFINEST.SK

9.5 CELKOVÉ SKÓRE
Beauty kolagén s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10

Veľmi sa mi páči nápad spojiť všetky potrebné zložky do jedného produktu. Beauty kolagénu stačí jedna lyžička denne, aby bola vaša pleť pevnejšia. Dôležité je užívať kolagén pravidelne a dlhodobo. Efekt sa dostaví až za niekoľko týždňov.

Pomer ceny a kvality
10
Jak funguje
9
Zloženie
10
Chuť
9
KLADY
  • Obsahuje všetky dôležité zložky pre pružnejšiu pleť.
  • Chutí dobre
  • Pripravuje sa ľahko
ZÁPORY
  • Cena (možno kúpiť výhodnejšie v akcii 1+1 zadarmo)
Beauty Collagen

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo