ODPORÚČAM

Recenzia: SKINNY Coconut protein

Vynikajúci voňavý a chutný proteínový prášok s kúskami kokosu sa perfektne rozpúšťa a skvele chutí. Do článku som pripravila recenziu na SKINNY Coconut proteín.

SKINNY coconut protein

Obsah

Pre koho je SKINNY proteín určený

Proteínový prášok je vynikajúci. Lepšie som nikdy nemala. Skvele chutí, dobre sa rozpúšťa. Na mňa je pomerne dosť sladký, ale do jedla ho stačí pridať menšie množstvo. Vybrať si môžete z troch príchutí – kokosová, malinová, vanilková. Zakúpiť môžete balenie v dvoch veľkostiach – 300 gramov alebo 1000 gramov. Bielkoviny sú dôležité v stravovaní profesionálnych športovcov aj začiatočníkov. Proteíny napomáhajú pri budovaní svalovej hmoty a súčasne chránia a regenerujú svaly, ktoré sa namáhajú počas cvičenia. Telu poskytujú energiu. Majú ďalšie dôležité úlohy v našom tele – podporujú imunitu, udržujú optimálnu hydratáciu a regulujú pH hladiny krvi.

SKINNY COCONUT Protein je ideálnym doplnkom pre akúkoľvek redukčnú diétu, ktorú si zvolíte. Bielkoviny sú nevyhnutné v každej diéte, pretože pomáhajú udržať svalovú hmotu a znižujú tuk. Proteín má nízky obsah kalórií, zasýti a je vynikajúci.

Recenzia: SKINNY Coconut protein
Recenzia: SKINNY Coconut protein

Dávkovanie

Zakúpiť môžete balenie o veľkosti 300 gramov (10 porcií) alebo 1000 gramov. Zmiešajte približne jednu odmerku (30 gramov) s 200-250 ml vody alebo mlieka. Prášok môžete pridať do jogurtu (skúšala som a tento variant je vynikajúci). V závislosti na intenzite vašej fyzickej aktivity môžete užívať 1 až 3 porcie denne – po tréningu alebo ako desiatu medzi hlavnými jedlami. Neprekračujte dennú dávku.

Zloženie

CFM Srvátkový proteínový koncentrát 80%, kokos strúhaný, zahusťovadlo guarová guma, aróma kokos, aróma smotana, náhradné sladidlo sukralóza, protispekavá látka-SIPERNAT (oxid kremičitý E551)

Stručné hodnotenie

Proteínový prášok je vynikajúci. Zaujal ma kvalitou a výbornou chuťou. Vyrobený je v Českej republike a aj keď je cena trošku vyššia, tak stojí za to. Toto je zatiaľ najchutnejší proteín, aký som skúsila a že som ich vyskúšala veľa. 🙂 Kokosová chuť ma nadchla. Skinny proteín kúpite na Skinny.sk.

SKINNY Coconut protein na SKINNY.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
SKINNY coconut protein

Proteínový prášok je vynikajúci - skvele chutí. Chuť je prvotriedna (najlepšia). S proteínovým práškom môžete dochutiť mlieko, kašu alebo jogurt či tvaroh. Na jednu porciu obsahuje veľké množstvo bielkovín, osladený je sukralózou.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
  • Kvalitný proteín
  • Veľmi chutný
  • Dobre sa rozpúšťa.
  • Vysoký obsah proteínu v jednej porcii
  • Ľahká stráviteľnosť
ZÁPORY
  • Vyššia cena
  • Pomerne sladký
SKINNY coconut protein

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo