Recenzia: GS Imunostim

Pravidelné užívanie tabliet GS Imunostim posilní imunitu. Tablety obsahujú bakteriálny lyzát a vitamín C, ktorý je pre ľudský organizmus dôležitý. Do článku som pripravila podrobnú recenziu a tiež skúsenosti GS Imunostim.

Beauty Collagen

Obsah

Pre koho je GS Imunostim určený

Výživový doplnok je vhodný pre osoby, ktoré majú oslabenú imunitu a potrebujú ju podporiť. Jedna krabička obsahuje 60 cmúľacích pastiliek. Pastilky sú chuťovo dobré, mentolové. Môžete ich brať pri užívaní antibiotík. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu. GS Imunostim nie je vhodný pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Recenzia: GS Imunostim
Recenzia: GS Imunostim

Účinné látky

Tento produkt bol vyvinutý v spolupráci s centrom imunológie a mikrobiológie Zdravotného ústavu so sídlom v Ústí nad Labem. Obsahuje bakteriálne lyzáty a vitamín C.

  • Bakteriálne lyzáty: Imunitný systém vie uviesť do stavu pohotovosti. Aktivujú obranné mechanizmy proti respiračným infekciám. Lyzáty sa získavajú z baktérií, ktoré patria medzi častých pôvodcov infekcií horných dýchacích ciest. Uplatňujú sa pri aktivácii prirodzenej imunity. Ak telo prijíma kontrolovanú dávku inaktivovaných bakteriálnych kmeňov, aktivuje sa obranný systém v našom tele. Prirodzená imunita naštartuje v období zvýšeného ohrozenia organizmu.
  • Vitamín C: Patrí k najdôležitejším vitamínom, ktoré sú podstatné pre správne fungovanie imunitného systému. Ľudské telo vitamín C potrebuje pre zdravie kostí, zubov, chrupaviek, väzív, ciev a ďasien. Pri vyššom zaťažení organizmu (obdobie chrípok, infekčné ochorenie, stres, zvýšená telesná námaha).
Recenzia: GS Imunostim
Recenzia: GS Imunostim

Zloženie

Dextróza, plnidlá (uhličitan vápenatý, xantán, škrobový sirup), zmes bakteriálnych lyzátov, protispekavé látky (mastenec, acetylovaný monoglycerid, stearan horečnatý, polyetylénglykol), kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina jablčná)

Dávkovanie

Dospelí užívajú 3x denne jednu tabletu, ktorú nechajú rozpustiť v ústach Tablety majú veľmi príjemnú mentolovú chuť. Tento prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Pokiaľ hľadáte doplnok stravy pre deti do 12 rokov, pozrite sa na GS Imunostim JUNIOR. Desať dní sa užíva 10 tabliet, nasleduje 10 dní pauza a opäť sa užíva 10 tabliet a pokračuje sa ďalej v rovnakom dávkovaní.

Stručné hodnotenie

Vynikajúci produkt posilní imunitu. Pokiaľ hľadáte alternatívu k Preventanu, je GS Imunostim dobrou voľbou. Tablety sa užívajú 10 dní, nasleduje 10 dní pauza, potom sa užívajú 10 dní a ďalej sa pokračuje v dávkovaní rovnakým spôsobom. Oceníte priaznivú cenu a taktiež dobrú kvalitu výrobku. GS Imunostim kúpite za výhodnú cenu na Mojalekaren.sk.

GS IMUNOSTIM na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Imunostim

Výživový doplnok obsahuje bakteriálne lyzáty, ktoré vedia uviesť imunitný systém do stavu pohotovosti. V jednej tablete je tiež obsiahnutý vitamín C na podporu imunity. GS Imunostim sa užíva 10 dní, 10 dní sa vynechá, potom sa opäť užíva 10 dní a ďalej podľa plánu. Je vhodný pre deti od 3 rokov a pre dospelých. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Dobrý produkt, ktorý má zaujímavé zloženie
  • Vynikajúci pomer ceny a kvality
  • Pri dlhodobom užívaní podporí imunitu
  • Dobre chutí
  • Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov veku
ZÁPORY
  • Nič
Beauty Collagen

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo