Recenzia: GS Imunostim Junior 

Tento vynikajúci doplnok stravy na posilnenie imunity deťom veľmi chutí a ak hľadáte pastilky, ktoré deti bez problémov snívajú, môžete tieto vyskúšať. Do článku som pripravila podrobnejšiu recenziu na GS Imunostim Junior.

GS Imunostim Junior 

Obsah

GS Imunostim Junior recenzia

Tablety chutia príjemne po jahodách, sú pomerne veľké, ale dieťa ich vníma veľmi pozitívne a samo sa hlási o to, aby si mohlo tabletu vziať. Tableta obsahuje bakteriálne lyzáty a tiež dostatok vitamínu C. Bakteriálne lyzáty zaistia, aby bol imunitný systém v stave pohotovosti a aktivujú obranné mechanizmy voči vírusom a iným infekciám. Bakteriálne lyzáty sa uplatnia pri aktivácii prirodzenej imunity. Vitamín C patrí medzi najdôležitejšie vitamíny – je dôležitý pre zdravie kostí, zubov, chrupaviek, väzív, ciev a ďasien. GS Imunostim Junior nie je vhodný pre deti do 3 rokov veku, tehotné a dojčiace ženy. Tablety sú vhodné aj pri užívaní antibiotík.

Recenzia: GS Imunostim Junior 
Recenzia: GS Imunostim Junior 

Ako prípravok užívať

Tablety sa užívajú 10 dní, potom je 10 dní pauza, potom sa opäť užívajú 10 dní a nakoniec je 2 mesiace pauza. Deti denne užívajú jednu tabletu, ktorú nechajú rozpustiť v ústach.

Zloženie

Dextróza, plnidlá (škrobový sirup, xantán), zmes bakteriálnych lyzátov, protispekavé látky (mastenec, acetylovaný monoglycerid, stearan horečnatý, polyetylénglykol), kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina jablčná), aróma (jahoda)

Bakteriálny lyzát (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes) – 50 mg
Vitamín C – 30 mg (37% RVH)

Recenzia: GS Imunostim Junior 
Recenzia: GS Imunostim Junior 

Kde GS Imunostim Junior kúpiť

Tablety deťom chutia a zje ich bez problémov (vyskúšané na viacerých deťoch). Tablety kúpite aj na Mojalekaren.sk.

GS IMUNOSTIM JUNIOR na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Imunostim Junior 

Chuťovo vynikajúce pastilky ocenia deti aj rodičia. Deti sa na pastilky tešia a rodičia nemajú problémy s tým, aby si dieťa doplnok stravy vzalo. Odporúčam pre deti, ktoré všetko odmietajú (hlivu, probiotiká, vitamíny). Dávkovanie je priaznivé, užíva sa 10 dní jedna tableta denne, nasleduje 10 dní pauza, potom 10 dní jedna tableta denne a pauza 2 mesiace. V jednej tablete je vitamín C a bakteriálny lyzát.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Skvelá kvalita
  • Priaznivá cena
  • Deťom veľmi chutí (aj tým vyberavým)
  • Pri dlhodobom užívaní môže posilniť imunitu.
  • Vhodné aj pri užívaní antibiotík
ZÁPORY
  • Nič
GS Imunostim Junior 

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo