Recenzia: Domček prasiatko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domček deduška

Domček prasiatka Peppy slávil u detí veľký úspech. Kocky sme poskladali do dvojposchodového malého domčeka, v ktorom má Peppa s Tomom postieľku a mamička s oteckom trávia voľný čas na terase alebo v kuchyni.

Big Bloxx Peppa Pig domček

Obsah

Domček prasiatka Peppy

Kúpila som pre deti dva domčeky – Peppin domček s prasiatkami a dedov domček. Jediná nevýhoda domčeka deda je, že tam babička chýba, inak som nenašla žiadne nedostatky. Deti si oba domčeky veľmi obľúbili – hrajú si s nimi deti vo veku dvoch i šiestich rokov. S tromi deťmi a dvoma domčekmi sa hra dobre organizuje a deti si ich pri hre pekne rozdelia. Každý domček má svoje vlastné osobité rysy, sú oba vybavené záhradou a majú jednoduchý prístup dovnútra i vonku.

Big Bloxx Peppa Pig domček recenzia

Tento domček som zakúpila, pretože naše deti milujú prasiatko Peppu. Chcela som niečo odolnejšieho, keďže bežný plastový domček sa mi zdal menej trvácny a naši malí švindľovia by ho rýchlo rozbili. Zdalo sa mi, že dobrou alternatívou by mohli byť veľké stavebnice Big Bloxx. Kocky v nich sú veľmi podobné tým z stavebnice DUPLO, aj keď pôsobia menej odolne. Stavebnice Big Bloxx sú kompatibilné so stavebnicami DUPLO.

Recenzia: Domček prasiatko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domček deduška
Recenzie: Domček prasiatko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domček deduška

V balení je priložený návod, ktorý vás navedie, ako zostaviť tento domček. Avšak deti ho často nezvládajú použiť samostatne, pretože návod nie je príliš podrobný a zostavovanie domčeka býva pre nich náročné. Preto môžu deti radšej spolupracovať s rodičmi na zostavení domčeka. Po dokončení stavby môžete na kocky prilepiť priložené samolepky, ktoré pridajú domčeku detaily. Kocky dobre držia pri sebe, ale pri hrubej manipulácii sa môže stavebnica poškodiť alebo rozpadnúť. V krabici nájdete štyri figúrky – Peppu, Tomíka, otca a matku.

Podrobnosti

 • Počet dielikov: 107 dielikov
 • Vek: od 18 mesiacov do 5 rokov
 • Štyri figúrky: Peppa, Tomík, otecko, mamička

Big Bloxx Peppa Pig domček dedko recenzia

Fialový domček je trochu menší v porovnaní so žltým domčekom Peppy Prasiatka. Avšak princíp zostavenia oboch domčekov je rovnaký, kocky majú podobné vlastnosti a sú kompatibilné so stavebnicou DUPLO. Po prvom zostavení je nutné nalepiť priložené samolepky na domček, ktoré dodajú detaily. Po dokončení tejto úpravy je domček pripravený na hranie. V balení s fialovým domčekom nájdete 3 figúrky – Peppu Prasiatko, Tomíka a starého otca.

Recenzia: Domček prasiatko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domček deduška
Recenzie: Domček prasiatko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domček deduška

Podrobnosti

 • Počet dielikov: 86 dielikov
 • Vek: od 18 mesiacov do 5 rokov
 • Tri figúrky: Peppa, Tomík, starý otec

Kde domčeky Big Bloxx kúpiť

Krásne domčeky kúpite na Amazon.de (dobrá cena).

DOMČEKY na AMAZON.DE

10HODNOTENIE
Big Bloxx Peppa Pig domček

Oba domčeky sú veľmi pekné a pre deti atraktívne hračky, ktoré vytvárajú priestor pre kreatívne hry. Kocky použité pri týchto domčekoch sú kompatibilné so stavebnicou DUPLO, čo poskytuje možnosti na rozšírenie stavebných projektov. Zostavenie domčeka deti nezvládajú samostatne a vyžaduje si spoluprácu s rodičmi. Oba domčeky majú svoje jedinečné rysy a tvoria skvelú hračku pre jedno alebo viac detí. S týmito domčekmi sa budú zabávať deti od 2 do 6 rokov veku.

Pomer ceny a kvality
10
Kreativita
10
Kvalita prevedenia
10
Ako zabavia deti
10
Ako sa deti rozvíja
10
Klady
 • Krásna hračka
 • Deti sa s domčekom rady hrajú.
 • Kocky sú kompatibilné so stavebnicou DUPLO.
 • Býva obdobie, kedy je domček horšie dostupný (po Vianociach je vypredaný).
Zápory
 • Nič
Big Bloxx Peppa Pig domček

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je predklad českého článku z webu Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo