ODPORÚČAM

Recenzia: Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl

Altevita Optivision Maxx je doplnok stravy, ktorý je určený na podporu zdravia očí. Obsahuje dve účinné látky: OCULOXIN ® a Zealutein ®. Do článku som pripravila recenziu a skúsenosti s týmto produktom.

Altevita Optivision Maxx

Obsah

Pre koho je Altevita Optivision Maxx určený

Altevita Optivision Maxx je vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť zdravie svojich očí. Najmä je vhodný pre osoby, ktoré dlhé hodiny denne sedia pred počítačom a namáhajú svoje oči prácou pred obrazovkou. Altevita Optivision Maxx prináša kombináciu unikátnych antioxidantov OCULOXIN® a Zealutein®, ktoré majú za cieľ podporovať zdravie očí a pomáhať proti únave z dlhého sledovania obrazoviek. Výživový doplnok môže pomôcť zlepšiť videnie (mne v tomto nepomohol, ale preukázateľne mám oči menej unavené pri práci na počítači). Výživový doplnok sa odporúča aj pre ľudí s začínajúcou presbyopiou, diabetickou retinopatiou a astenopiou (únavou očí), vrátane digitálnej únavy očí.

Recenzia: Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl
Recenzia: Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl

Účinné látky

Hlavnými účinnými látkami v Altevita Optivision Maxx sú OCULOXIN® a Zealutein®. OCULOXIN® je inovatívna zmes extraktov z plodov Vaccinium myrtillus L., Aronia melanocarpa a Lonicera caerulea var. Kamtschatica, známych pre svoje antioxidačné účinky. Zealutein® obsahuje 1% zeaxantínu, 5% luteínu a 2% piperínu, získaných z prírodných zdrojov.

Účinné látky

  • OCULOXIN ® je komplex štandardizovaných extraktov z plodov čučoriedok, arónie a zimolezu modrého. Tieto bobule sú známe svojim vysokým obsahom polyfenolov, ktoré majú silné antioxidačné účinky. Polyfenoly pomáhajú chrániť oči pred poškodením voľnými radikálmi, ktoré môžu viesť k rozvoju očných ochorení, ako je makulárna degenerácia, katarakta a diabetická retinopatia.
  • ZeaLutein ® je patentované zloženie zeaxantínu, luteínu a piperínu. Zeaxantín a luteín sú karotenoidy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v oku. Sú dôležité pre ochranu sietnice pred poškodením svetlom. Piperín je zlúčenina, ktorá zvyšuje absorpciu zeaxantínu a luteínu v tele.
Recenzia: Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl
Recenzia: Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie Altevita Optivision Maxx je 2 kapsule denne, ktoré treba zapiť dostatočným množstvom vody. Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

OCULOXIN ®, Zealutein ®

Obsah aktívnych látok1 kapsulaOdporúčaná denná dávka (%)
OCULOXIN ®150 mgNie je stanovená
Zealutein ®150 mgNie je stanovená

Stručné hodnotenie

Altevita Optivision Maxx pomáha zlepšiť zdravie očí a účinne pomáha proti únave očí spôsobenej dlhým pozeraním do monitora. Výživový doplnok je veľmi kvalitný a inovatívny. Vďaka pokročilej patentovanej formule a účinným látkam ponúka výnimočnú podporu zdravia očí a zlepšenie videnia. Výživový doplnok môžete zakúpiť priamo od výrobca na Altevita.sk.

ALTEVITA OPTIVISION MAXX NA ALTEVITA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Altevita Optivision Maxx

Altevita Optivision Maxx predstavuje inovatívny prístup k starostlivosti o zdravie očí. S využitím unikátnych antioxidantov OCULOXIN® a Zealutein® môže pomôcť zlepšiť videnie a pomáha chrániť oči pred únavou z počítačových obrazoviek. Denne sa užívajú dve kapsule.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
  • Zaujímavý doplnok stravy, ktorý pomáha ochrániť oči.
  • Pri dlhodobom užívaní pomáha zlepšiť videnie.
  • Patentovaná formula
  • Prírodný a bezpečný
  • Vysoko kvalitné
ZÁPORY
  • Vyššia cena (môžete zaobstarať multipack za lepšiu cenu)
Altevita Optivision Maxx

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo