Prečo vyskúšať chlorellu a akú vybrať? TOP 3 produkty

Chlorella je sladkovodná riasa, ktorá vďaka svojmu vysokému obsahu živín patrí medzi superpotraviny. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a celkovú pohodu, stojí za to vyskúšať chlorellu. V tomto článku sa dozviete viac o tom, akú chlorellu si vybrať a aké sú jej hlavné prínosy pre zdravie.

Obsah

TOP 3 produkty Chlorella

DÁVKOVANIE
KLADY
ZÁPORY
BrainMax Pure Chlorella BIO
BrainMax Pure Chlorella BIO
1000 tablet
DO E-SHOPU
DÁVKOVANIE
12 tabliet denne
(vydrží 84 dní)
KLADY
Nízka cena
BIO kvalita
ZÁPORY
Horšie dostupné
Nupreme BIO Chlorella
Nupreme BIO
Chlorella
JUMBO 1500 tablet
DO E-SHOPU
DÁVKOVANIE
12-24 tabliet denne
(vydrží 125-63 dní)
KLADY
Najnižšia cena
BIO kvalita
Vynikajúca dostupnosť
ZÁPORY
Pri maximálnej dávke sa berie až 24 tabliet.
Medpharma BIO Chlorella
Medpharma BIO Chlorella
900 tablet
DO E-SHOPU
DÁVKOVANIE
15 tabliet denne
(vydrží 60 dní)
KLADY
BIO kvalita
Vynikajúca dostupnosť
ZÁPORY
Vyššia cena

Prečo vyskúšať chlorellu?

Chlorella je sladkovodná riasa s obsahom veľkého množstva bielkovín, aminokyselín, vitamínov a minerálov (obsahuje predovšetkým železo, jód, vitamíny skupiny B), vlákniny a ďalších látok. Je jedným z najbohatších prírodných zdrojov chlorofylu, priaznivo ovplyvňuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu. Absorbuje toxíny a pomáha prečistiť organizmus. Podporuje vitalitu a energiu a prispieva k prirodzenej obranyschopnosti. Je skvelým antioxidantom.

Chlorella je bohatá na množstvo živín, vrátane vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie vášho tela. Medzi hlavné prínosy chlorelly patria:

Detoxikácia organizmu: Chlorella má schopnosť viazať na seba škodlivé látky, ako sú ťažké kovy a iné toxíny, ktoré sa môžu hromadiť v tele. Pomáha odstraňovať škodlivé látky z organizmu a zlepšovať zdravie pečene.
Podpora imunitného systému: Chlorella obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém a pomáhajú bojovať proti chorobám.
Zlepšenie trávenia: Chlorella obsahuje vlákninu a enzýmy, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a zdravie čriev.
Zníženie hladiny cholesterolu: Niektoré štúdie ukazujú, že chlorella môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi a tým znížiť riziko srdcových chorôb.
Podpora chudnutia: Vďaka svojmu vysokému obsahu živín a nízkemu obsahu kalórií môže chlorella pomôcť s redukciou hmotnosti a znižovaním telesného tuku.

Akú chlorellu si vybrať?

Nie všetky druhy chlorelly sú rovnako kvalitné. Pri výbere chlorelly je dôležité venovať pozornosť nasledujúcim faktorom:

Kvalita vody: Chlorella je sladkovodná riasa, a preto je dôležité vybrať takú, ktorá bola pestovaná v čistej vode.
Obsah živín: Vyberte si chlorellu, ktorá má vysoký obsah chlorofylu, vitamínov a minerálov.
Spracovanie: Chlorella môže byť spracovávaná rôznymi spôsobmi, vrátane sušenia a extrakcie. Zvoľte takú, ktorá bola spracovaná šetrným spôsobom a zachováva čo najviac živín.
Certifikácia: Chlorella by mala byť certifikovaná nezávislými inštitúciami, aby bolo zaručené, že neobsahuje pesticídy ani geneticky modifikované organizmy.

Užívanie chlorelly a TOP produkty

Chlorellu môžete užívať ako prášok alebo ako kapsule či tablety. Osobne by som odporučila zakúpiť chlorellu v tabletách. Prášok nie je príliš chutný a musíte ho primiešať do nápoja či smoothie. Tablety sú ideálnou voľbou pre to, akú chlorellu vybrať. Denne je treba prehĺtať 12 až 24 tabliet – záleží na tom, aký produkt si vyberiete. Chlorella sa užíva spravidla 2-3 x denne. Záleží na konkrétnom produkte, ktorý si vyberiete. Medzi najkvalitnejšie patria tieto tri produkty:

BrainMax Pure Chlorella Tablets BIO 1000 tabliet – chlorella je pôvodom z Číny a získala certifikáciu CZ-BIO-001 certifikát. Užíva sa 12 tabliet denne a balenie vydrží až vydrží 84 dní. Balenie za najnižšiu cenu kúpite na BrainMarket.sk.

Nupreme BIO Chlorella JUMBO 1500 tabliet – Chlorella v tabletách sa užíva 2x denne (6-12 tabliet) a balenie vydrží až 125 dní. Tento produkt bol testovaný v Českej republike a je veľmi dobre dostupný a cenovo výhodný. Chlorellu kúpite v lekárni Drmax.cz alebo priamo v e-shope Mojalekaren.sk – v oboch e-shopoch býva na Chlorellu akcia či zľava.

Medpharma BIO Chlorella 900 tabliet – Užíva sa až 15 tabliet denne a jedno balenie vydrží presne na 60 dní. Chlorella je dobre dostupná a kúpite ju za dobrú cenu napríklad v lekárni Mojalekaren.sk.

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo