Recenzia: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapsúl

Vitamín D3 je jedným z najdôležitejších vitamínov. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na doplnok stravy Pilulka Selection Vitamín D3 a tiež zaujímavé informácie o vitamíne D3.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je vitamín D3 2000 I.U. určený

Vitamín D3 (cholekalciferol) podporuje zdravie kostí, ale jeho prospech pre telo siaha oveľa ďalej. Vitamín D3 značky Pilulka Selection obsahuje 2000 I.U., čo je dostatočné množstvo na to, aby telo získalo potrebné množstvo vitamínu D3 v záťažových situáciách alebo v období, keď je nedostatok slnečného svitu. Výživový doplnok s vitamínom D3 je vhodný pre staršie osoby, ktoré môžu mať tohto vitamínu nedostatok. S vekom sa môže znižovať schopnosť tela produkovať vitamín D, čo zvyšuje riziko nedostatku u staršej populácie. Ďalej ľudia, ktorí žijú v oblasti s obmedzeným slnečným žiarením alebo sa zámerne nevystavujú slnečnému žiareniu a väčšinu času strávia vo vnútri v miestnosti. Výživový doplnok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Vitamín D3 je prirodzene obsiahnutý v niektorých potravinách živočíšneho pôvodu, ako sú ryby, mäso a mliečne výrobky. Vegetariáni a vegáni majú väčšie riziko nedostatku vitamínu D3, pretože ich strava nemusí obsahovať dostatočné množstvo tohto vitamínu. Ďalej je vitamín D3 vhodný pre osoby, ktoré trpia poškodením pečene, cystickou fibrózou, Crohnovou chorobou, ulceróznou kolitídou alebo celiakiou. Tento doplnok stravy nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti do 3 rokov veku. Nie je vhodné užívať vitamín D3 ako doplnok stravy, ak užívate hypolipidemika (lieky na zníženie hladiny cholesterolu v krvi).

Recenzia: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapsúl
Recenzia: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapsúl

Účinné látky

Vitamín D3 podporuje zdravie kostí. Je dôležitý pri vstrebávaní vápnika z potravy do kostí, čím pomáha udržovať štruktúru kostí a pevné kosti. Je vhodný na prevenciu osteoporózy a krehkých kostí. Zároveň posilňuje imunitný systém. Podporuje imunitné funkcie a pomáha telu lepšie bojovať proti infekciám a chorobám. Niektoré štúdie ukázali, že dostatočný príjem vitamínu D3 môže znižovať riziko srdcových ochorení. Hlavným zdrojom vitamínu D3 je slnečné svetlo. Pokiaľ má telo nedostatok slnečného svetla (najmä v zimných mesiacoch) alebo má telo zníženú schopnosť syntetizovať vitamín D, môžu byť doplnky stravy s vitamínom D veľmi prínosné.

Pilulka Selection Vitamín D3

Dávkovanie

Denne sa užíva 1 tableta. Vitamín D je dobre rozpustný v tukoch av tele je lepšie absorbovaný, pokiaľ je konzumovaný spoločne s jedlom, ktoré obsahuje tuky. Vitamíny sú zabalené v plastovej fľaštičke so skrutkovacím uzáverom a mali by byť uchovávané na suchom mieste.

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, vitamín D3 (cholecalciferol), protispekavá látka: stearan horečnatý (E470b), želatínová kapsula

Stručné hodnotenie

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality. Jedno balenie vystačí približne 4 mesiace a nielen počas zimného obdobia poskytne telu dostatočnú suplementáciu vitamínu D. Denne sa užíva 1 kapsula. Kapsula je pomerne malá a dobre sa prehĺta. Vitamín D3 za nízku cenu kúpite na Pilulka.sk.

VITAMÍN D3 na PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U.

Kvalitný doplnok stravy je vhodný na podporu imunity, kostí a celkového zdravia. Užívať ho môžu najmä vegetariáni, vegáni, seniori aj osoby, ktoré sa nerady vystavujú slnečnému žiareniu. Všeobecne platí, že populácia má vitamínu D nedostatok. Jedno balenie vydrží až 4 mesiace. Kapsula sa ľahko prehĺta a užíva sa iba 1 denne. Množstvo vitamínu D3 v jednej kapsuli je viac než dostatočné (50 ucq, 1000% RVH).

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Užíva sa iba jedna kapsula denne.
  • Veľmi nízka cena a vynikajúci pomer ceny a kvality
  • Kapsula obsahuje dostatočné množstvo vitamínu D3.
  • Balenie vydrží takmer štyri mesiace.
ZÁPORY
  • Nič
Pilulka Selection Vitamín D3

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo