DIY dekorácie na okná do detskej izbičky: Dinosaury

Konečne sme sa odhodlali a zložili sme v detskej izbičke vesmírne dekorácie na okná a nahradili sme ich dinosaurami. V článku nájdete tip na to, aké dinosaurie dekorácie na okná do chlapčenskej izby vyrobiť. Nadšenie bolo ohromné.

Obsah

Pre koho je tvorenie určené

Vytvorili sme farebné dekorácie na okná do detskej izbičky. Dekorácie sú vyrobené z farebného papiera. Nič špeciálne nie je potrebné. Ako predloha nám poslúžila krásna encyklopédia o dinosauroch. Lepenie dinosaurov je pre deti ťažké, ale s pomocou dospelého zvládnu ľahké lepenie aj trojročné či štvorročné deti. Päťročné deti zvládnu všeličo nalepiť samy, vystrihnúť dinosaura pre nich bude veľmi ťažké.

Čo budete potrebovať

  • Farebné papiere
  • Nožnice
  • Lepidlo v tyčinke
  • Oči
  • Izolepu

Ako na to

Dinosaurov som podľa predlohy nastrihala. Spoločne sme jednotlivé dinosaurami zlepili k sebe. Pre deti bolo lepenie zábavné, ale dosť ťažké. Nakoniec som dinosaurami nalepila na okno. K dinosaurom sme ešte doplnili stromy.

DIY dekorácie na okná do detskej izbičky: Dinosaury
DIY dekorácie na okná do detskej izbičky: Dinosaury

Záverom

Perfektná zábava pre škôlkové deti aj pre deti školou povinné. Pokiaľ bude lepenie pre deti príliš ťažké, pomôžte im a pokojne dekorácie vytvorte skôr za ne. Deti budú z vyzdobenej izbičky nadšené.

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je slovenský preklad originálnej českej verzie webu Mamadodeste.cz, kategória Tvorenie s deťmi.

Mamadodazda.sk
Logo