Recenzia: Kvitok SOS Zinková tyčinka na pupienky a opary

Čítala som, že tyčinka funguje, ale trošku som o tom pochybovala. A tak som ju musela tiež vyskúšať. Funguje! Neskúšala som na opary, ale na začervenanie aj červené pupienky funguje perfektne. Do článku som spísala viac informácií.

SOS Zinková tyčinka

Obsah

Kvitok SOS Zinková tyčinka na pupienky a opary

Tyčinka je veľmi malinká. Bola som prekvapená, aká miniatúrna je. Veľkostne by som povedala, že dosahuje približne 2/3 veľkosti jelenia loja. Vysúva sa tak, že sa zo spodnej strany zatlačí nahor. Konzistencia je skôr pevnejšia, po natretí zanechá na koži ľahký biely film. Vonia veľmi výrazne po eukalypte a môže jemne páliť (nie je to nepríjemné). Zinková tyčinka trošku vysušuje a hojí.

Tyčinka je tvorená nimbovým olejom, ktorý má silné antibakteriálne a antivírusové účinky, oxid zinočnatý pôsobí proti množeniu baktérií. Tyčinkou možno ošetriť aj opary (neskúšala som). Pôsobia antibakteriálne, pupienky sa nerozširujú, upokoja podráždenú pokožku. Funguje. Nanáša sa na čistú pleť podľa potreby. Skvelá je na noc aj cez deň. Nepoužívam make up, takže nedokážem posúdiť, ako reaguje s makeupom. Súčasťou zloženia je nimbový olej (antiseptické a antimykotické účinky), oxid zinočnatý (antibakteriálne vlastnosti), kandelilový vosk (hydratuje, upokojuje a regeneruje), a bambucké maslo (regeneruje a upokojuje podráždenú pokožku).

Recenzie: Kvitok SOS Zinková tyčinka na pupienky a opary
Recenzie: Kvitok SOS Zinková tyčinka na pupienky a opary

Ekológia

Tyčinka je vyrobená z prírodných látok, bez konzervantov a má kratšiu dobu trvanlivosti – 12 mesiacov. Produkty neobsahujú palmový olej.

Certifikácia

Produkt má certifikáciu Cruelty-free Leaping Bunny (v minulosti známu ako HCS).

Zloženie

<5% neionogénne surfaktanty (povrchovo aktívne látky na báze cukru), <5% aniónové Azadirachta Indica Seed Oil (nimbový NEEM olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Zinc Oxide (oxid zinočnatý bez nanočastíc), Eup kandelilový vosk), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej čajovník), Pogostemon Cablin Oil (éterický olej pačuli), Citrus Bergamia Oil (éterický olej bergamot), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptus), Lavan , Tocopherol (vitamín E), Limonene, Geraniol, Linalool, Citral *z prírodných éterických olejov

Kde tyčinku kúpiť

Zinkovú tyčinku som zaobstarala na Mojalekaren.sk, kde majú na výber veľké množstvo ekologických výrobkov. Lacino ji kúpite aj na Pilulka.sk. Ďalšie zaujímavé recenzie nájdete v sekcii BIO&EKO.

ZINKOVÁ TYČINKA na MOJALEKAREN.SK

9.8 CELKOVÉ SKÓRE
Kvitok SOS Zinková tyčinka na pupienky a opary

Zinková tyčinka krásne funguje. Upokojí pleť, vonia po eukalypte, trošku môže páliť, ale nie veľa, pokožka sa rýchlejšie zahojí. Je veľmi malá, ale pomerne dlho vydrží.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
9
KLADY
  • Vonia po eukalypte
  • Recyklovateľný obal
  • Funguje.
  • Prírodné zloženie
ZÁPORY
  • Je veľmi veľmi malá.
SOS Zinková tyčinka

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo