ODPORÚČAM

Recenzia: SKINNY Collagen premium

SKINNY Collagen premium je určený najmä pre ženy, ktoré ocenia nielen jeho nádherné darčekové balenie, ale aj praktické dávkovanie formou jednotlivých sáčkov a pridané vitamíny. Výhodou je absencia nepríjemnej chuti a zápachu. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na tento vynikajúci kolagén.

SKINNY Collagen premium

Obsah

Pre koho je SKINNY Collagen určený

SKINNY Collagen pomáha zlepšiť pružnosť pokožky a redukuje vrásky. Preventívne pôsobí proti známkam starnutia. Prekvapilo ma, že kolagén je bez chuti a bez zápachu. Môžete ho pridať do nápoja alebo do jedla. Kolagén sa rýchlo vstrebáva. Ocenia ho ženy, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a chcú zmierniť známky starnutia, posilniť pokožku celého tela, kvalitu vlasov a nechtov. Tento kolagén je vhodný pre všetkých, ktorí užívajú pravidelne rybí kolagén, ale z dôvodu nepríjemnej chuti im nevyhovuje.

Výhody SKINNY kolagénu:

 • Spevnenie a zvýšenie pružnosti pokožky na celom tele
 • Zníženie viditeľnosti vrások počas 8 týždňov
 • Zlepšenie zdravia nechtov
 • Redukcia celulitídy
 • Prevencia známok starnutia
 • Jednoduché používanie
 • Podpora vedeckými štúdiami

SKINNY Collagen je výnimočný vďaka svojej vstrebateľnosti, ktorá umožňuje účinnosť pri nižších dávkach kolagénu. Jeho kvalita spočíva v použití kolagénu Verisol ® obohateného o dôležité vitamíny a minerálne látky. Tento kolagén prešiel klinickými testami a je podložený výsledkami vedeckých štúdií. Obsahuje hydrolyzovaný kolagén a vitamíny B3, C, B2 a zinok, ktoré prispievajú nielen k zdravej pokožke, ale aj k celkovému zdraviu imunitného systému.

Účinné látky

Kolagén

Kolagén je základným stavebným prvkom kože. SKINNY Collagen môže podporiť aktivitu kolagénu v pokožke a pôsobí proti strate kolagénneho extracelulárneho matrixu zvnútra. Osoby, ktoré užívajú prírodné bioaktívne kolagénové peptidy obsiahnuté v SKINNY Collagen, môžu zaznamenať výrazne pevnejšiu a jemnejšiu kožu s menším množstvom vrások. Pozitívne ovplyvňuje povrch kože, znižuje celulitídu a podporuje rýchlejší rast nechtov a zlepšenie ich kvality. SKINNY Collagen pôsobí na metabolizmus kolagénu v pokožke, na rozdiel od lokálnych krémov proti vráskam, ktoré sa zameriavajú iba na určitú oblasť.

Biotín

Biotín podporuje zdravé a pevné nechty, bráni šednutiu vlasov, znižuje ich nadmerné vypadávanie. Patrí do skupiny vitamínov B a má vplyv na normálnu funkciu nervovej sústavy. Pomáha tiež tráviť tuky, cukry a bielkoviny, čo prispieva k zvýšeniu energetického metabolizmu.

Vitamín B3

Vitamín B3 podporuje správny energetický metabolizmus, čo umožňuje telu získavať energiu z prijatých látok. Navyše pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Má vplyv na psychickú stabilitu, funkciu nervového systému, reguláciu hladiny krvného cukru, zdravú kožu, mozog a nervové bunky. Tiež môže zmierňovať stavy úzkosti, nespavosti a depresie.

Vitamín C

Vitamín C (kyselina askorbová) podporuje tvorbu kolagénu, čo ovplyvňuje stav ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Taktiež má vplyv na energetický metabolizmus, funkciu nervovej sústavy, psychiku a imunitný systém. Chráni bunky pred oxidačným stresom a znižuje únavu.

Vitamín B2

Vitamín B2 (riboflavín) podporuje metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov. Posilňuje tvorbu nových buniek, podporuje metabolickú výmenu tukov a bielkovín.

Zinok

Zinok podporuje metabolizmus cukrov, bielkovín, hormónov a vitamínov. Pôsobí ako antioxidant chrániaci bunky pred voľnými radikálmi. Je dôležitý pre udržanie normálnej koncentrácie vitamínu A v krvi a podporuje rast a delenie buniek. Má vplyv na zdravú pleť.

Recenzia: SKINNY Collagen premium
Recenzia: SKINNY Collagen premium

Dávkovanie

Denne sa užíva jedno vrecko. Kolagén rozpustíte v nápoji, vode alebo ho primiešate do jedla.

Zloženie

Hydrolyzovaný kolagén, Biotín 98% 7,5 ug, B3 99,75%, vitamín C, b2 99% 0,210 mg, zinok glutonate Usp 12,9-13,56%

Stručné hodnotenie

Skinny kolagén je vyrobený v Českej republike. Vďaka praktickému baleniu vydrží kolagén čerstvý dva roky od dátumu výroby. Ľahko sa rozpúšťa vo vode. Nemá žiadnu chuť ani vôňu, a tak ho bez problémov môžete vypiť (na rozdiel od niektorých aromatických rybích kolagénov). Obsahuje pridané vitamíny, ktoré podporia zdravie pokožky, vlasov a nechtov. Skvelý produkt, ktorý sa vyrovná svetovo známym značkovým kolagénom. Avšak užívateľovi ponúkne vyšší komfort a lepšiu kvalitu za nižšiu cenu. Kolagén kúpite priamo na Skinny.sk. Vhodné je užívať kolagén pravidelne a dlhodobo.

SKINNY Collagen premium na SKNINNY.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
SKINNY Collagen premium

Vynikajúci a kvalitný kolagén nemá nepríjemnú chuť a nezapácha. Môžete ho vypiť samotný rozmiešaný vo vode, alebo ho možno pridať do jedla. Kolagén je zabalený v malých sáčkoch, a tak si zachová svoju čerstvosť. Denne sa užíva jedno vrecko. Stará sa o pokožku celého tela, znižuje celulitídu, zaistí pevnejšiu a hladšiu pokožku.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
 • Kvalitný kolagén
 • Nemá žiadnu chuť ani vôňu.
 • Dobre sa rozpúšťa a bez problémov ho môžete vypiť (nesmrdí).
 • Zabalený jednotlivo v malých sáčkoch.
 • Vrecko obsahuje hydrolyzovaný kolagén a vitamíny B3, C, B2 a zinok.
 • Zvláštny kolagén - jeho vstrebateľnosť je veľmi vysoká.
 • Vyrovná sa svetoznámym značkám.
ZÁPORY
 • Vyššia cena (môžete zaobstarať multipack za lepšiu cenu)
SKINNY Collagen premium

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo