Recenzia: Mollers Omega 3 Double 112 kapsúl

Rybí olej v kapsulách Mollers sa ľahko prehĺta, denne sa užívajú iba dve kapsule. Je veľmi silný a kvalitný. Do článku som pripravila podrobnejšie informácie a recenziu.

Obsah

Pre koho je rybí olej omega 3 určený

Mollers Omega 3 Double je vhodným doplnkom stravy pre dospelých, deti aj seniorov, ktorí získavajú nedostatočné množstvo Omega-3 mastných kyselín EPA a DHA zo stravy. Tento doplnok stravy obsahuje vitamíny A, D, a E. Výhodou je, že nie je potrebné piť rybí olej, ale môžete pohodlne bez pachuti rybiny prehltnúť kapsulu. Kapsula nie je príliš veľká. Rybí tuk je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú pre ľudský organizmus nevyhnutné. Omega-3 mastné kyseliny majú množstvo priaznivých účinkov na zdravie, vrátane:

 • Zníženie rizika srdcových ochorení: Omega-3 mastné kyseliny pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi. To môže pomôcť znížiť riziko srdcového infarktu a mŕtvice.
 • Zníženie rizika mozgových ochorení: Môžu pomôcť zlepšiť funkciu mozgu a znížiť riziko demencie, Alzheimerovej choroby a Parkinsonovej choroby.
 • Zlepšenie nálady a kognitívnych funkcií: Môžu pomôcť zlepšiť náladu, pamäť a koncentráciu.
 • Zlepšenie zdravia kĺbov: Môžu pomôcť znížiť zápal a bolesť kĺbov, čo môže byť prospešné pre ľudí s artritídou.
 • Zlepšenie zdravia zraku: Môžu pomôcť zlepšiť zrak a znížiť riziko makulárnej degenerácie, ktorá je hlavnou príčinou slepoty u ľudí nad 50 rokov.
Mollers Omega 3 Double

Dávkovanie

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča dospelým a deťom od 3 rokov užívať 2 kapsule denne. Kapsule sú stredne veľké a zapíjajú sa vodou.

Zloženie

Obsah účinných látok v dennej dávke (2 kapsule)
Koncentrovaný rybí olej1 200 mg
Omega 3 mastné kyseliny640 mg
– z toho EPA/DHA530 mg
Vitamin E10 mg (83 %*)
Vitamin A250 µg (31%*)
Vitamin D15 µg (300 %*)

 * % denné referenčné hodnoty

Koncentrovaný rybí olej, jedlá želatína (hovädzieho pôvodu), zvlhčujúca látka glycerol, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahom tokoferolov), aróma, retinyl palmitát (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D)

Stručné hodnotenie

Výživový doplnok Mollers Omega 3 Double ponúka veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Kapsule sú stredne veľké, dobre sa prehĺtajú. Pokiaľ vám vadí chuť rybieho tuku, môžete siahnuť po doplnku stravy s omega-3 mastnými kyselinami vo forme kapsúl. Denne sa užívajú dve kapsule. Tento výrobok je trošku silnejší ako konkurenčné produkty, je obohatený o vitamín A, D, E. Mollers Omega 3 Double zakúpite napríklad na www.mojalekaren.sk.

RYBÍ OLEJ na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Mollers Omega 3 Double 112 kapsúl

Vynikajúci doplnok stravy obsahuje 1000 mg vitamínu C s postupným uvoľňovaním a tiež 25 mg extraktu šípku v každej tablete. Tablety sú pomerne veľké, ale prehĺtajú sa dobre. Jedno balenie vydrží 4 mesiace, a tak vás doplnok stravy finančne príliš nezaťaží. Tento vitamín C predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality, môže podporiť vašu imunitu.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
 • Veľmi dobrý pomer ceny a kvality
 • Kvalitné omega-3 s ďalšími vitamínmi vitamín (A, D, E)
 • Stredne veľké kapsule - ľahko sa prehĺtajú.
 • Denne sa užívajú 2 kapsule.
 • Balenie vydrží takmer dva mesiace.
ZÁPORY
 • Vyššia cena
Mollers Omega 3 Double

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo