ODPORÚČAM

Recenzia: Collalloc kolagén v prášku

Collalloc je vynikajúci kolagén v prášku, ktorý sa dobre rozpúšťa. Do recenzie som pripravila skúsenosti, účinné látky, dávkovanie a podrobnú recenziu.

COLLALLOC

Obsah

Pre koho je Collalloc určený

Collalloc je určený pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórií. Ocenia ho tí, ktorí chcú zlepšiť stav pleti, vlasov, nechtov, a tiež chcú posilniť svoje kĺby, väzy a šľachy. Tento produkt je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako spomaliť starnutie, potlačiť vrásky, strie a celulitídu. Má pozitívny vplyv na rast vlasov, objem, pružnosť a pevnosť pokožky. Avšak dôležité je kolagén užívať pravidelne a dlhodobo. Zlepšenie je vidieť po jednom až dvoch mesiacoch.

Recenzia: Collalloc kolagén v prášku
Recenzia: Collalloc kolagén v prášku

Účinné látky

Collalloc obsahuje 100% bioaktívny morský kolagén.

 • Kolagén typu I (80%): Tento typ kolagénu podporuje pevnosť pokožky a znižuje vrásky. Zlepšuje elasticitu pokožky a hydratuje pleť.
 • Kolagén typu II (19,5%): Pomáha posilňovať chrupavku, kĺby, väzy a šľachy. Môže zlepšiť regeneráciu po fyzickej záťaži.
 • Kolagén typu III (0,5%): Prispieva k pevnosti a pružnosti tkanív a vlákien.

Dávkovanie

Denne sa užíva jedno vrecko, ktoré sa rozpustí v studenej vode alebo v studenom nápoji. Jedno balenie obsahuje 30 sáčkov a vydrží na jeden mesiac. Okrem tohto kolagénu môžete vyskúšať inovatívne Collalloc NANO.

Recenzia: Collalloc kolagén v prášku
Recenzia: Collalloc kolagén v prášku

Ako chutí Collalloc?

Prekvapilo ma, že prášok ide veľmi dobre rozpustiť vo vode, nerobí hrudky a nechutí zle. Nesmrdí rybinou, ide vypiť aj bez príchute. Pokiaľ Collalloc rozpustíte napríklad v neosladenom ovocnom čaji, nie je cítiť takmer vôbec.

Zloženie

 • 100% bioaktívny morský kolagén z udržateľného zdroja
 • 30 denných dávok po 3 300 mg (mesačná kúra 99g)
 • Obsahuje kolagén typu I (80%), II (19,5%) a III (0,5%).
Recenzia: Collalloc kolagén v prášku
Recenzia: Collalloc kolagén v prášku

Stručné hodnotenie

Collalloc je kvalitný doplnok stravy vyrobený vo Švajčiarsku. Jedno balenie vydrží mesiac, denne sa užíva jedno vrecko. Je ekologicky šetrný k prírode. Bioaktívny morský kolagén obsahuje rôzne typy kolagénu, pomáha zlepšiť stav pokožky, vlasov, nechtov, kĺbov, väzov a šliach. Collalloc kúpite priamo v e-shope collalloc.com (pri pravidelnom odbere kolagénu získate lepšiu cenu ako predplatitelia).

Collalloc na COLLALLOC.COM

10 CELKOVÉ SKÓRE
Collalloc kolagén v prášku

Collalloc je kvalitný produkt obsahujúci 100% bioaktívny morský kolagén rôznych typov, ktorý má pozitívny vplyv na pokožku, vlasy, nechty, kĺby, väzy a šľachy. Odporúča sa užívať 30 denných dávok po 3,300 mg v akomkoľvek studenom nápoji. Jeho švajčiarska kvalita spracovania a ekologický pôvod zaisťujú spoľahlivosť a účinnosť. Produkt je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje telesné funkcie a vzhľad.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Ekológia
10
Vlastnosti (vôňa, ako dlho vydrží)
10
KLADY
 • Dobre sa rozpúšťa.
 • Pri dlhodobom užívaní zlepší kvalitu pleti – pokožka je pružnejšia.
 • Má pozitívny vplyv na kvalitu vlasov.
 • Praktické balenie - v malých sáčkoch (vhodné aj na cestovanie).
 • Kvalitný produkt
ZÁPORY
 • Vyššia cena
COLLALLOC

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo