Ako na detoxikáciu organizmu – bezpečne, účinne a efektívne

Počas detoxikácie sa organizmus zbavuje škodlivín, toxínov, ktoré sa nahromadia v tele. Ako na detoxikáciu organizmu? Do článku som pripravila tipy na skvelé a lacné nápoje, ktoré zaberajú.

Obsah

Detoxikácia organizmu

Ak ste unavení, trápia vás problémy s trávením alebo kožné problémy, trpíte na zmeny nálad a často vás bolí hlava, možno, že je ten pravý čas na detoxikáciu organizmu. Najčastejšie sa s detoxikáciou začína na jar – jarný detox, ale na detoxikácii nie je nikdy neskoro. Môžete ju vyskúšať v ktorúkoľvek ročnú dobu. Niektorí ľudia pravidelne detoxikujú organizmus každé dva tri mesiace.

Ako detoxikáciu organizmu

  • Zmeňte stravovacie návyky.
  • Jedzte dostatok vlákniny.
  • Nejedzte veľa sladkého.
  • Pravidelne sa stravujte.
  • Dostatočne pite.
  • Do jedálnička zaraďte superpotraviny.

Detoxikácia orgánov

Pri detoxikácii sa detoxikujú vybrané orgány. Celkovo sa detoxikácia zameriava na pečeň, obličky a lymfatický systém.

Detoxikáciu pečene podporuje konzumácia zeleninových štiav, zeleniny, listovej zeleniny a dostatočná konzumácia vody. Nevynechajte pestrec mariánsky. Ak hľadáte pestrec v nápoji, vyskúšajte od Naturesfinest. Veľmi dobrý a cenovo výhodný nápoj. Detoxikáciu čriev podporíte dostatočnou konzumáciou vlákniny, ľanovým semienkom, probiotikami a dostatočnou konzumáciou tekutín. Lymfatický systém podporíte bylinnými čajmi alebo tinktúrami. Výborné nápoje na detoxikáciu kúpite od Naturesfinest priamo v ich eshope. Sú tu veľké akcie a zľavy – 1 balenie + 1 zadarmo, zľavy 30% až 50%. Výber detoxikačných čajov a nápojov nájdete priamo v sekcii detoxikácie.

Kde balíček na očistu pečene objednať

Produkty na detoxikáciu organizmu kúpite v e-shope Naturesfinest.sk. V e-shope bývajú výhodné akcie a zľavy, kedy môžete dostať produkty zadarmo. Dôležité je užívať nápoje na detoxikáciu organizmu dlhodobo a pravidelne, a tak sa tieto výhodné akcie hodia. Zakúpiť môžete aj ďalšie zaujímavé vitamíny alebo nápoje. 🙂

DETOXIKÁCIA na NATURESFINEST.SK

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo