Recenzia: GS Superky Probiotiká

Vynikajúce probiotiká obsahujú komplex 9 odolných kmeňov probiotík. V jednej dennej dávke je obsiahnutých 21 miliárd životaschopných mikroorganizmov, selén a prebiotiká. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na probiotiká GS Superky.

GS Superky Probiotiká

Obsah

Pre koho sú probiotiká určené

GS Superky oceníte, keď potrebujete doplniť probiotické baktérie a podporiť imunitu. Hnačka a tiež antibiotiká ničia dôležité črevné mikroorganizmy, probiotické baktérie (probiotiká). Probiotiká žijú v tráviacom trakte, sú pestrou zmesou laktobacilov, bifidobaktérií a ďalších prospešných mikroorganizmov. O tie sa musíme starať rovnako ako o imunitu. Až 80% imunity je v našom čreve.

Probiotiká GS Superky obsahuje komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, vlákninu inulín a selén, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému. Probiotiká môžu užívať dospelí, deti, tehotné aj dojčiace ženy. Sú vhodné aj pre diabetikov. Kvalitný produkt je možné užívať pri poberaní antibiotík, rovnako ako ho môžete jesť ako doplnok stravy každý deň a dlhodobo. Odporúčaná doba užívania je minimálne 2 týždne. Tieto probiotiká sú vhodné aj na dovolenku a cestovanie, kedy môžete podporiť črevnú mikroflóru. S užívaním probiotík začnite ešte pred odchodom. Pamätajte na to, že balenie probiotík je nutné skladovať do 25 °C. Pozrite sa na probiotiká s najlepším pomerom ceny a kvality: TOP 3 produkty: Aké vybrať probiotiká a na čo sa zamerať?

Recenzia: GS Superky Probiotika
Recenzia: GS Superky Probiotika

Účinné látky

V jednej dennej dávke (2 kapsule) je obsiahnutých 21 miliárd životaschopných mikroorganizmov, 9 kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií. Pre svoj rast potrebujú prebiotické baktérie patričnú potravu, preto Superky obsahujú prírodné prebiotikum inulín z čakanky.

Dávkovanie

Denne sa užívajú 2 kapsule.

Zloženie

Plnidlo (maltodextrín), komplex baktérií mliečneho kvasenia (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus dom; obsahuje mlieko), obal kapsule (želatína), selénové kvasnice, inulín, protispekavá látka (stearan horečnatý), antioxidant (kyselina askorbová)

Recenzia: GS Superky Probiotika
Recenzia: GS Superky Probiotika

Stručné hodnotenie

GS Superky sú pomerne silné probiotiká, ktoré môžete užívať pri antibiotikách, na cestách, na dovolenke. Sú vhodné aj na dlhodobé užívanie ako podpora črevnej mikroflóry. Superky môžu pravidelne užívať deti aj dospelí, diabetici, tehotné aj dojčiace ženy. Jedna denná dávka nie je drahá, zloženie probiotík je pestré. Obsahujú 9 kmeňov probiotických baktérií, inulín a selén. Za vynikajúcu cenu Superky kúpite na DrMax.cz a také na Mojalekaren.sk.

GS SUPERKY na DRMAX.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Superky Probiotiká

GS Superky sú pomerne silné a veľmi kvalitné probiotiká, ktoré môžu užívať deti, dospelí, diabetici, tehotné a dojčiace ženy. Obsahujú 9 kmeňov probiotických baktérií, inulín a selén. Denne sa užívajú dve kapsule. Probiotiká je možné užívať pri antibiotikách aj dlhodobo. Minimálna odporúčaná doba užívania sú 2 týždne.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
  • Vynikajúce a silné probiotiká
  • Obsahujú 9 kmeňov probiotických baktérií, inulín a selén.
  • Vhodné pri antibiotikách
  • Mimoriadny pomer ceny a kvality
  • Nízka cena za dávku
ZÁPORY
  • Nič
GS Superky Probiotiká

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo