Recenzia: GS Eladen Premium – vynikajúci doplnok stravy

Vynikajúci doplnok stravy pri pravidelnom užívaní podporí kvalitu vlasov a nechtov. Obsahuje kombináciu látok, ktoré vyživia pleť a priaznivo ovplyvnia kvalitu vlasov a nechtov. Do článku som pripravila podrobnú recenziu na GS Eladen Premium.

GS Eladen Premium

Obsah

Pre koho je GS Eladen Premium určený

GS Eladen Premium je určený pre ženy, ktoré chcú mať krásne a zdravé vlasy, pleť a nechty. Je vhodný pre ženy, ktoré majú oslabené vlasy zničené farbením či fénovaním, pre ženy, ktoré si pravidelne žehlia vlasy alebo si ich upravujú podobnou technikou. Výživový doplnok je vhodný na podporu rastu vlasov, obnovu, pevnosť a lesk, na posilnenie jemných a lámavých nechtov, ktoré sa štiepia. Pravidelné užívanie podporí hodvábnu pleť.

Doplnok stravy GS Eladen Premium obsahuje Strong Metionín Formula a kvalitné a za studena lisovaný olej zo svetlice farbiarskej, L-metionín. Využiteľné formy tejto aminokyseliny sú dôležité pre štruktúru a krásny vzhľad nechtov, pokožky a vlasov. Výživový doplnok bol vyvinutý na základe poznatkov modernej farmácie a dermatológie, ktoré dohromady zaistia pevné a krásne vlasy, nechty a hebkú pokožku.

Recenzia: GS Eladen Premium
Recenzia: GS Eladen Premium

Účinné látky

V zložení je obsiahnutý metionín, ďalej olej zo svetlice farbiarskej, biotín, vitamín A, vitamíny skupiny B, zinok, meď.

 • Metionín je esenciálna aminokyselina, ktorá je dôležitá pre rast a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky, pretože zahajuje tvorbu všetkých bielkovín v našom tele. Metionín aktivuje tvorbu bielkovín na obnovu vlasov, nechtov a pleti, avšak ľudské telo si ho nevie samo vyrobiť a musí ho získavať zo stravy. GS Eladen Premium má vysoký obsah L-metionínu.
 • Za studena lisovaný olej zo svetlice farbiarskej obsahuje vysoké množstvo nenasýtených mastných kyselín.
 • V špeciálnych bunkách keratinocytoch sa tvorí keratín. Keratinocyty sú citlivé na nedostatok nutričných látok. GS Eladen Premium obsahuje vyváženú kombináciu najdôležitejších vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre zdravý vzhľad vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy budú silnejšie, rastú rýchlejšie, pokožka je hebká a nechty sú pevnejšie.
 • Pre správnu činnosť keratinocytov je dôležitý biotín. Na látkovej premene všetkých buniek ľudského tela, nechtového lôžka aj vlasových korienkov sa podieľajú vitamíny skupiny B (kyselina pantoténová, tiamín, riboflavín, vitamín B6).
 • K dobrému stavu pokožky prispieva vitamín A. Pokožka je vďaka dostatočnému príjmu vitamínu A elastickejšia, hladká.
 • Pre správnu činnosť pleti je potrebný zinok.
 • Na tvorbe kožného pigmentu melanínu sa podieľa meď. Je podstatná na udržanie normálnej farby vlasov.

Prečo GS Eladen Premium vyskúšať

Výživový doplnok má vysoký obsah L-metionínu. Táto aminokyselina zahajuje tvorbu všetkých bielkovín. Je dôležitá pre rast a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Panenský olej zo svetlice farbiarskej obsahuje na 80% kyseliny linolovej (CLA). Tá ovplyvňuje metabolizmus tukov, je dôležitá pre krásne vlasy a jemnú pokožku. Ďalšou zložkou je rad vitamínov a minerálov, napríklad biotín, vitamíny B, vitamín A, zinok, meď a extrakt z prasličky (zdroj kremíka). Tento doplnok stravy je vysoko kvalitný a kúpite ho za nízku cenu. V porovnaní s konkurenčnými produktmi zaplatíte za dve balenia na pol roka toľko, čo za porovnateľné doplnky stravy na dva mesiace.

Dávkovanie

Denne sa užíva jedna kapsula. Najlepšie je kapsulu užívať počas jedla a zapiť ju dostatočným množstvom tekutiny. Prvé viditeľné zmeny sa dostavia najskôr po troch mesiacoch užívania. Tento doplnok stravy môžete užívať dlhodobo. Kapsula je väčšia, ale prehĺta sa pomerne dobre. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.

Recenzia: GS Eladen Premium
Recenzia: GS Eladen Premium

Zloženie

Olej zo svetlice farbiarskej, obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda), L-metionín, extrakt z prasličky roľnej, emulgátory (sójový lecitín, včelí vosk), D-pantoténán vápenatý, oxid zinočnatý, oxid meďnatý, farba , tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, retinol palmitát, biotín

Stručné hodnotenie

Vynikajúci a vysoko kvalitný doplnok stravy posilní vlasy po približne štvrťroku pravidelného užívania. GS Eladen Premium má unikátne zloženie, obsahuje L-metionín, olej zo svetlice farbiarskej, biotín, vitamíny B, vitamín A, zinok, meď a extrakt z prasličky. Kapsule je vhodné užívať dlhodobo. Výhodou je unikátne zloženie a tiež veľmi priaznivá cena produktu. Za vynikajúcu cenu kúpite GS Eladen Premium na Mojalekaren.sk.

GS ELADEN PREMIUM na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
GS Eladen Premium

Prémiový doplnok stravy GS Eladen Premium obsahuje L-metionín, olej zo svetlice farbiarskej, biotín, vitamíny B, vitamín A, zinok, meď a extrakt z prasličky. Denne sa užíva jedna kapsula, najlepšie počas jedla. Viditeľné výsledky sú viditeľné po troch mesiacoch pravidelného užívania. Vlasy a nechty sú pevnejšie, pleť je hladká a pružná. Výživový doplnok je vhodné užívať dlhodobo.

Pomer ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Zloženie
10
KLADY
 • Vynikajúce zloženie - L-metionín, olej zo svetlice farbiarskej, biotín, vitamíny B, vitamín A, zinok, meď a extrakt z prasličky.
 • Veľmi priaznivá cena (cca 5 kč za dennú dávku)
 • Skvelý pomer ceny a kvality
 • Denne sa užíva iba jedna kapsula.
 • Funguje už po troch mesiacoch.
ZÁPORY
 • Nič
GS Eladen Premium

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo