Recenzia: Cemio Omega 3 olej z Islandu

Cemio Omega 3 olej z Islandu je určený primárne pre deti, ale zamilujú si ho aj dospelí. Tento doplnok stravy chutí po citrónoch, je silný, kvalitný a ideálny na každodenné užívanie. Do článku som pripravila podrobnú recenziu.

Cemio Omega 3 olej

Obsah

Pre koho je Cemio Omega 3 určený

Rybí olej by mal byť neoddeliteľnou súčasťou jedálnička detí i dospelých. Bohužiaľ ve Slovenskej republike je rybieho oleja v potrave nedostatok. Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov veku. Užívať ho môžu deti od 3 rokov a tiež dospelí. Je určený pre všetky deti, ktoré neprijímajú dostatok rybieho oleja zo stravy, nemajú v jedálničku dostatok omega-3 mastných kyselín. Je vhodný pre deti, ktoré majú oslabenú imunitu. Dospelí ocenia dobrú chuť a jednoduchú formu užívania. Rybí olej vo všeobecnosti nie je príliš chutný. V tomto produkte je navyše obsiahnutá citrónová príchuť, ktorá pomôže rybiu pachuť prebiť.

Recenzia: Cemio Omega 3 olej z Islandu
Recenzia: Cemio Omega 3 olej z Islandu

Účinné látky

Vysoko kvalitný certifikovaný rybí olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny extrahované z čerstvých morských rýb (najčastejšie zo sardinky obyčajnej a sardely obyčajnej). Olej sa spracováva na Islande, neobsahuje ťažké kovy, dioxíny. Aby rybí olej priaznivo ovplyvňoval činnosť mozgu a zraku, je potrebné užívať denne aspoň 250 mg DHA a aby priaznivo ovplyvňoval činnosť srdca, treba konzumovať denne 250 mg EPA a DHA.

 • DHA: Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu.
 • DHA a vitamín A: Prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku.
 • EPA a DHA: Prispieva k normálnej činnosti srdca.
 • Vitamíny A a D: Prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Vitamín D: Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.
 • Vitamín E: Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie

Olej, prírodné arómy, DL-alfa-tokoferol acetát, retinol palmitát, cholekalciferol

Recenzia: Cemio Omega 3 olej z Islandu
Recenzia: Cemio Omega 3 olej z Islandu

Dávkovanie

Deti užívajú denne 1 čajovú lyžičku (cca 5 ml) denne, dospelí môžu dávku zvýšiť na 2 lyžičky denne. Po otvorení je nutné rybí olej uchovávať v chladničke. Fľaša je nutné po otvorení do 2 mesiacov spotrebovať,

Stručné hodnotenie

Pomerne chutný a vysoko kvalitný rybí olej je určený pre celú rodinu. Rybí olej je neoddeliteľnou súčasťou jedálnička detí i dospelých. Cemio Omega 3 olej z Islandu predstavuje vynikajúci doplnok stravy. Pravidelné používanie oleja prispieva k normálnej činnosti zraku, srdca i očí. Dostatočné množstvo rybieho oleja je pre deti i dospelých nesmierne dôležité. Tento rybí olej obsahuje citrónovú príchuť, a tak vás po užívaní nebude trápiť rybiu pachuť. Cemio Omega 3 olej z Islandu kúpite za výhodnú cenu na Mojalekaren.sk.

CEMIO OMEGA 3 na MOJALEKAREN.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Cemio Omega 3 olej z Islandu

Vynikajúci rybí olej chutí vďaka pridanej citrónovej príchuti pomerne dobre. Ľahko sa užíva, obsahuje dostatočné množstvo omega 3 mastných kyselín a môžu ho užívať deti od 3 rokov aj dospelí. Vysoko kvalitný olej v jednej lyžičke obsahuje vysoké množstvo EPA, DHA aj omega 3 mastných kyselín.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
KLADY
 • Silný a kvalitný olej
 • Stačí 1 lyžička denne
 • Môžu ho užívať deti aj dospelí.
 • Pomerne chutí citrónová príchuť (človek si musí zvyknúť)
 • Skvelá cena (v porovnaní s konkurenciou výborná)
ZÁPORY
 • Nič
Cemio Omega 3 olej

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

Mamadodazda.sk
Logo