Recenzia: Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami s postupným uvoľňovaním 120 tabliet

Výživový doplnok Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami s postupným uvoľňovaním je praktickým pomocníkom najmä v období chrípok a prechladnutí. Do článku som pripravila podrobnú recenziu a tiež užitočné informácie o vitamíne C.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.SK: REKORDNE NÍZKE CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection ponúka značkovú kvalitu za veľmi nízke ceny.
♥ Doprava zadarmo na nákup od určitej výšky
♥ Akcie a zľavy každý mesiac
♥ Rýchle dodanie Pilulka Expres alebo Pilulka Box

Obsah

Pre koho je vitamín C so šípkami určený

Doplnky stravy s vitamínom C a šípky sú bezpečné a vhodné pre väčšinu ľudí, ktorí potrebujú podporiť imunitný systém a zaistiť dostatočný príjem tohto dôležitého vitamínu. Podpora imunitného systému je dôležitá pre posilnenie obranyschopnosti organizmu proti infekciám a chorobám. Vitamín C je dôležitý pri posilňovaní imunitného systému a podporuje produkciu bielych krviniek, ktoré sú zodpovedné za boj proti cudzím patogénom. Okrem toho je vitamín C nevyhnutný na tvorbu antivírusových a antibakteriálnych látok. Pravidelný príjem tohto vitamínu môže pomôcť znížiť riziko infekcií a skrátiť dobu trvania chorôb. Tento doplnok stravy môže pomôcť podporiť imunitný systém. Vitamíny sú zabalené v plastovej krabičke so skrutkovacím viečkom.

Kedy konzultovať užívanie vitamínu C s lekárom? Tehotné a dojčiace ženy by mali konzultovať užívanie doplnkov stravy s lekárom. Osoby, ktoré majú ochorenie obličiek alebo ktoré sú alergické na vitamín C alebo šípky by sa mali poradiť s lekárom. Tento doplnok stravy nie je vhodný pre deti do 12 rokov veku.

Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami

Účinné látky

Vitamín C pôsobí ako silný antioxidant a pomáha chrániť bunky pred poškodením, ktoré môžu spôsobiť voľné radikály. Voľné radikály sú nestabilné molekuly, ktoré vznikajú v dôsledku prirodzených procesov v tele. Ich vznik posilňuje fajčenie, konzumácia alkoholu, znečistenie ovzdušia alebo UV žiarenie. Nadmerné množstvo voľných radikálov môže poškodzovať bunky a prispievať k rozvoju rôznych ochorení a predčasnému starnutiu. Vitamín C je dôležitý v syntéze kolagénu, ktorý je základným stavebným prvkom kože, kostí, chrupaviek, šliach a ciev. Podporuje hojenie rán a udržuje pevné tkanivá. Šípky sú plody ruže šípkovej a sú prirodzene bohaté na vitamín C, čo z nich robí skvelý doplnok stravy na podporu imunitného systému. Kombinácia vitamínu C s prírodným zdrojom šípok môže posilniť účinky výživového doplnku.

Postupné uvoľňovanie znamená, že vitamín C je uvoľňovaný do tela postupne, nie naraz. Do krvného obehu je uvoľňovaný po dlhšiu dobu, čo znižuje riziko príliš rýchleho vylúčenia z tela. Vitamín C je lepšie vstrebávaný, a to môže viesť k efektívnejšiemu využitiu prospešných vlastností vitamínu C.

Recenzia: Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami s postupným uvoľňovaním 120 tabliet
Recenzia: Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami s postupným uvoľňovaním 120 tabliet

Dávkovanie

Denne sa užíva 1 tableta.

Zloženie

L-askorbová kyselina, stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), bioflavonoidy z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium L.), extrakt 4:1 zo šípok ruže svraskalé (Rosa rugosa Thunb). , protispekavé látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), zvlhčujúce látky (polyetylénglykol, kyselina vínna L+), stabilizátor (polydextróza), farbivo (oxid železa žltý)

Stručné hodnotenie

Vitamín C Pilulka Selection so šípkami s postupným uvoľňovaním sa skvele hodí na podporu a posilnenie imunity v chladnejšom období. Vďaka priaznivej cene vás finančne nezaťaží a zároveň vám môže pomôcť s podieľaním imunity. Vitamín C je dôležitý v syntéze kolagénu, ktorý je základným stavebným prvkom kože, kostí, chrupaviek, šliach a ciev. Kombinácia vitamínu C s prírodným zdrojom šípok môže posilniť účinky výživového doplnku. Denne sa užíva jedna tableta a jedno balenie vitamínov vydrží až 4 mesiace. Vitamíny značky Pilulka Selection kúpite na Pilulka.sk.

VITAMÍN C PILULKA SELECTION na PILULKA.SK

10 CELKOVÉ SKÓRE
Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami s postupným uvoľňovaním

Vynikajúci doplnok stravy obsahuje 1000 mg vitamínu C s postupným uvoľňovaním a tiež 25 mg extraktu šípku v každej tablete. Tablety sú pomerne veľké, ale prehĺtajú sa dobre. Jedno balenie vydrží 4 mesiace, a tak vás doplnok stravy finančne príliš nezaťaží. Tento vitamín C predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality, môže podporiť vašu imunitu.

Pomer ceny a kvality
10
Ako funguje
10
Zloženie
10
Pomer ceny a kvality
10
KLADY
  • Výborný pomer ceny a kvality (kvalitný a lacný produkt)
  • Jedno balenie vydrží až 4 mesiace.
  • Užíva sa iba 1 tableta denne.
  • v 1 tablete je obsiahnuté 1000 mg vitamínu C, 25 mg extraktu šípku.
ZÁPORY
  • Nič
Pilulka Selection Vitamín C 1000 mg so šípkami

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NÁKUP

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Hrasekvlusku.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo