Netopier: Jednoduché halloweenské tvorenie pre deti

Tento rok sme pred Halloweenom vytvorili krásneho netopiera z ruličky od toaletného papiera. Vyrábať môžu predškoláci aj prváčikovia. V článku nájdete aj ďalšie tipy na halloweenské tvorenie.

Obsah

Pre koho je tvorenie určené

Tvorenie je určené pre deti od štyroch do siedmich rokov veku. Staršie deti by už nemuselo zaujímať. Ak hľadáte inšpiráciu a tipy na halloweenské DIY vyrábanie, pozrite sa do sekcie Halloween, kde nájdete inšpiráciu – dekorácia do detskej izby, tvorenie, čarodejnica, kostlivca, duchov a ďalšie zaujímavé vyrábanie.

Čo budete potrebovať

  • Ruličku od toaletného papiera
  • Čierny papier
  • Nožnice
  • Lepidlo
  • Oči a ústa

Ako na to

Z čierneho papiera sme vystrihli obdĺžnik, ktorý deti nalepili na rolku od toaletného papiera. Ďalej sme pripravili krídla a nohy. Z červeného papiera sme vystrihli pusu a z bieleho sme nachystali oči. Deti nalepili na čiernu ruličku krídla, oči, pusu a nohy a netopier bol hotový. Netopiera môžete zavesiť hlavou dole do detskej izby ako závesnú dekoráciu.

Netopier: Jednoduché halloweenské tvorenie pre deti
Netopier: Jednoduché halloweenské tvorenie pre deti

Záverom

Na vytvorenie netopiera vám postačí čierny papier a rolka od toaletného papiera. Cez toto ľahké halloweenské tvorenie si môžete vyzdobiť byt, záhradu alebo izbičku. Pozrite sa na ďalšiu inšpiráciu.

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Tento článok je slovenský preklad originálnej českej verzie webu Mamadodeste.cz, kategória Tvorenie s deťmi.

Mamadodazda.sk
Logo