4 tipy na lacné darčeky pre pani učiteľku do školy

Čo kúpiť pani učiteľke na koniec školského roka? Do článku som pripravila tipy na krásne a lacné darčeky, ktoré pani učiteľku potešia. Pozrite sa, čo vybrať na koniec školského roka.

Obsah

Čo kúpiť pani učiteľke na koniec školského roka

My zatiaľ kupujeme bonboniéry, pretože sa snažíme darovať čo najviac pani učiteliek (6 a viac). Bonboniéru originálne ozdobíme a pripojíme k nej venovanie. Ak ale hľadáte nejaký hmotný darček, pripravila som pre vás tipy na darčeky pre pani učiteľku. Pani učiteľky najviac ocenia niečo dobré na jedenie, drobnú a kvalitnú kozmetiku, drevenú plaketu s titulom Učiteľ roka, prípadne sviečky. Čo nemusíte kupovať? Dekorácia do bytu typu porcelánovej postavičky, kvety (poznám to z vlastnej skúsenosti 🙂 ).

Tip č.1: Náramok alebo sviečka s náramkom

Ak hľadáte krásny a originálny darček pre pani učiteľku, či už za jedného žiaka alebo za skupinku žiakov, môžete sa pozrieť po striebornom šperku alebo po perlovom náramku. V e-shope Olivie.cz som zaobstarala nádherný náramok zo sladkovodných perál a tiež krásny strieborný prívesok so zlatou povrchovou úpravou. Vybrať môžete sady šperkov, krásne prívesky alebo náušnice. Na Olivie.sk bývajú akcie a zľavy (Vianoce, Valentín, a podobne – zľavy sú až 20%). Veľmi obľúbené sú aj sójové sviečky so šperkom. Veľmi sa mi páčilo aj to, že je šperk zabalený v peknej krabičke, pretože nie všetky e-shopy so šperkami takto automaticky vkladajú každý jednotlivý šperk do krabičky. Dodanie tovaru bolo rýchle – veľmi odporúčam.

E-shop Olivie.sk

Tip č. 2: Prírodná kozmetika Sopahoria

Zatiaľ najlepšia prírodná kozmetika, ktorú som vyskúšala (a že som toho vyskúšala naozaj veľa) má svoj pôvod na Slovensku. Soaphoria ponúka krásne darčekové sady, kvalitnú prírodnú kozmetiku alebo prenádherné pracie parfémy. Dodanie tovaru je rýchle a bezproblémové.

Pracie parfémy YAYA original na SOAPHORIA.SK

Tip č. 3: Domčeky Räder

Jemná dekorácia, malé okienka, decentné vtáčiky a krásne odlesky sviečky vytvoria nádherné dekorácie vo švédskom štýle. Domček je biely, ľahký a tiež krehký. Doplniť ho môžete o niekoľko rôznych dekorácií značky Räder – menší či väčší domček, tanierik, vtáčik (kameninový vtáčik). Domčeky pochádzajú z nemeckej dielne Räder. Značka Räder vyrába dekorácie v škandinávskom štýle z kvalitných prírodných materiálov – sklo, porcelán alebo textílie (ďalšie krásne dekorácie). Spoločnosť získala za svoje nádherné dekorácie cenu German Design Award Special 2018. Do domčeka môžete umiestniť klasickú čajovú sviečku alebo elektrickú čajovú sviečku (je vidieť na fotografii). Domček obsahuje podložku, na ktorú sa položí sviečka, a priklopí sa domčekom. Tieto krásne domčeky, a tiež ďalšie nádherné dekorácie škandinávskeho štýlu, kúpite na Scandishop.sk.

Domčeky Räder na SCANDISHOP.SK

Tip č. 4: Sviečka WoodWick s dreveným knôtom

Tip č. 4: Sviečka WoodWick s dreveným knôtom
Tip č. 4: Sviečka WoodWick s dreveným knôtom

Čím je táto sviečka unikátna? Krásne vonia, prekvapí vás nádherný dizajnový pohár, ale hlavne, keď sviečku zapálite, praská ako drevo. Na výber máte rôzne veľkosti a vône sviečok. Záleží len na vás, akú veľkú sviečku budete chcieť zaobstarať. Zľavy na sviečky nájdete na Notino.sk. Všetky sviečky vonia krásne a dobre vyzerajú. Niektoré sviečky majú len jeden knôt, niektoré majú knôtov viac. Vždy to je u produktu napísané. Väčšinou oválna sviečka alebo sviečka veľmi široká, má viac knôtov. Medzi najobľúbenejšie vône patrí jemná vôňa WoodWick Linen, mierne sladkú vôňu ponúka sviečka WoodWick Rosewood, ďalšiu sladkú a jemnú vôňu ponúka WoodWick Honey Miel Blanc. Letnú vôňu v opäť mierne sladšom prevedení ponúka sviečka WoodWick Coastal Sunset, peknú a dlhotrvajúcu vôňu vás prekvapí sviečka Woodwick Island Coconut. Vyskúšať môžete aj ďalšie krásne vône – levanduľa, vanilka, škorica.

WoodWick na NOTINO.SK

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

TAGY:

Mamadodazda.sk
Logo