Áno alebo nie? Video opatrovateľka, akú vybrať?

Video opatrovateľka je elektronické zariadenie, ktoré umožňuje rodičom sledovať a počúvať svoje dieťa na diaľku. Môže byť užitočným nástrojom na upokojenie rodičov a zaistenie bezpečnosti dieťaťa.

Obsah

Ako vybrať video opatrovateľku pre deti?

Pri výbere video opatrovateľky sa zamerajte na to, aký má opatrovateľka dosah, akú má kvalitu obrazu, akými funkciami je vybavená a tiež aký ponúka pomer ceny a kvality.

  • Dosah: Určite, aký dosah potrebujete. Niektoré videoopatrovateľky majú dosah iba v interiéri, zatiaľ čo iné fungujú aj vonku.
  • Kvalita obrazu: Vyberte si opatrovateľku s dobrou kvalitou obrazu, aby ste jasne videli svoje dieťa.
  • Funkcia: Niektoré videoopatrovateľky ponúkajú ďalšie funkcie, ako je nočné videnie, obojsmerná komunikácia, detekcia pohybu a zvuku.
  • Cena: Ceny videoopatrovateľiek sa pohybujú od niekoľkých sto korún až po niekoľko tisíc korún.

Stojí video opatrovateľka za to?

To záleží na individuálnych potrebách rodičov a detí. Video pestúnka môže byť užitočným nástrojom pre rodičov, ktorí sa cítia úzkostní, keď sú od svojho dieťaťa oddelení. Môže tiež poskytnúť pokoj v duši rodičom, ktorí majú dieťa s kolikovými bolesťami alebo inými zdravotnými problémami.

Kto video opatrovateľku ocenia?

Opatrovateľku oceníte najmä v rodinnom dome. Ak má opatrovateľka dostatočný dosah, môžete napríklad na záhrade sadiť kvety a kontrolovať, ako bábätko pokojne spinká v postieľke v izbičke. Môžete sedieť v obývacej izbe a uvidíte, ako dieťa odpočíva v izbičke na druhom poschodí. Video opatrovateľku ocenia rodičia aj na dovolenke, keď bábätko alebo deti spia v chate alebo v hotelovej izbe a rodičia môžu posedieť pred chatou alebo na balkóne. Skrátka vďaka opatrovateľke máte dieťa neustále pod dohľadom a máte prehľad o tom, čo sa deje.

Aké modely videoopatrovateľky vybrať?

Vyberať môžete medzi video opatrovateľkami, ktoré sa cenovo pohybujú od 70 Eur až do 300 Eur. K najlepším modelom pri pomere cena a výkon patrí TRUELIFE NannyCam V24 digitálna video opatrovateľka.

🏆TRUELIFE NannyCam V24 digitálna video opatrovateľka🏆

TRUELIFE NannyCam V24 je digitálna video opatrovateľka navrhnutá pre pohodlné sledovanie detí 24 hodín denne. Tento výrobok ponúka vysokú kvalitu obrazu a zvuku, a vďaka funkciám ako je dvojcestná komunikácia, nočný režim, teplomer miestnosti a prehrávač uspávaniek, poskytuje rodičom pocit bezpečia a deťom maximálny komfort. Displej opatrovateľky má uhlopriečku 2,4 palca a rozlíšenie 640 x 480 pixelov, a s frekvenciou prenosu 2400 – 2483.5MHz umožňuje prenos signálu až na vzdialenosť 300 metrov. Inštalácia je jednoduchá a opatrovateľka nevyžaduje WiFi pripojenie. K dispozícii sú aj nočné videnie, teplomer miestnosti a 4 uspávanky. Balenie obsahuje rodičovskú jednotku s displejom a adaptér, detskú jednotku (kameru) s adaptérom a návod na použitie. Opatrovateľka ponúka mimoriadne dobrý pomer ceny a kvality a zakúpite ju na Mojalekaren.sk.

TRUELIFE NannyCam V24 na MOJALEKAREN.CZ

MOTOROLA PIP 1200 video opatrovateľka

MOTOROLA PIP 1200 je digitálna video opatrovateľka, ktorá využíva bezpečnú a kvalitnú komunikáciu vďaka digitálnej technológii FHSS. Otočná a výklopná kamera s digitálnym zoomom a infračerveným nočným videním poskytuje jasný obraz aj v tme na 5,1 cm (2,0″) farebnom LCD displeji. Medzi výhody produktu patrí možnosť montáže na stenu, obojsmerná komunikácia, monitorovanie izbovej teploty a bezpečné šifrovanie prenosu dát. Displej má veľkosť 2,8″ (7,1 cm) a opatrovateľka má dosah až 300 metrov. Balenie obsahuje detskú a rodičovskú jednotku, 2 napájacie adaptéry, držiak na stenu a rýchly sprievodca. Je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia uvedené v užívateľskej príručke a minimalizovať prekážky medzi oboma jednotkami pre zachovanie optimálneho dosahu. Táto pestúnka je veľmi kvalitná a uspokojí aj náročných užívateľov. Opatrovateľku zakúpite na Mojalekaren.sk.

MOTOROLA PIP 1200 na MOJALEKAREN.CZ

Kde kúpiť kvalitné video opatrovateľky?

Kvalitné video opatrovateľky kúpite výhodne na Mojalekaren.sk. Ak si nie ste výberom video opatrovateľky istí, môžete sa opýtať lekárnikov priamo v tejto lekárni. Radi vám s výberom pomôžu.

Detské opatrovateľky na MOJALEKAREN.CZ

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ VÝBER

Foto: Pexels
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo