5 tipov na najpredávanejšie Pokémon booster boxy pre rok 2023

Booster boxy doplnia kolekciu Pokémon kariet o silné aj základné karty. Lenže, ako Pokémon booster box vybrať? Ak neviete, čo kúpiť, skúste tie najpredávanejšie booster boxy.

Pokémon Booster Boxy

Obsah

Najpredávanejšie Pokémon booster boxy

Pokémon TCG: Pokémon GO Premium Collection – Radiant Eevee – TOP POMER CENY A KVALITY

Prémiová kolekcia Pokémon je zvláštne balenie kariet Pokémon určené pre zberateľov a hráčov. Obsahuje vybrané silné Pokémon karty a bonusy ako blyštivé odznaky, herné podložky a kódy do hry. Doplnkové Boostery sú tiež súčasťou balenia. Táto kolekcia obsahuje legálne karty pre hru v rámci Štandardu 2022. Nová karta Shiny Radiant Eevee prichádza s mini edíciou Pokémon GO a ponúka okrem karty aj hernú podložku, odznak a doplnkové Boostery. Pokémon Premium Collection je ideálny pre vášnivých zberateľov a hráčov, pretože ponúka najnovšie a najcennejšie karty. Pokémon GO edícia sa zameriava na obľúbené Pokémonov z mobilnej hry Pokémon GO a ponúka špeciálne Boostery. Pokémon Boostery z edície Pokémon GO sú základnými doplnkovými balíčkami, ktoré umožňujú rozšíriť zbierku o nové karty, vrátane silných Pokémonov V, VMAX a VSTAR. Booster box kúpite v e-shope Vesely-drak.sk.

Pokémon GO Premium Collection na VESELY-DRAK.SK


Pokémon Origin Forme Palkia VSTAR Premium Collection

Prémiová kolekcia Pokémon Origin Forme Palkia VSTAR je luxusné balenie pre zberateľov a hráčov hry Pokémon, ktoré obsahuje vybrané silné karty Pokémonov V alebo VSTAR a množstvo bonusov, ako sú odznak, mince, obrie Jumbo karta, kód do hry a niekoľko dodatočných Boostrov. Tieto karty sú v súlade s pravidlami Štandardu 2022. Táto edícia zahŕňa pôvodnú podobu legendárneho Pokémona Palkia a prináša unikátnu Full Art V kartu, VSTAR evolúciu, žetón, mincu a nádherný odznak. Balenie tiež obsahuje 5 ďalších Boosterov, vrátane tých z najnovšej edície Lost Origin, ktorá bola vydaná v septembri 2022. Pokémon Premium Collection je ideálnym darčekom pre vášnivých zberateľov a hráčov Pokémon kariet, pretože ponúka najnovšie a najcennejšie karty, a zároveň pridáva do zbierky odznaky a obrie Jumbo karty. Booster Box kúpite v e-shope Vesely-drak.sk (doprava je zadarmo).

Pokémon Origin VSTAR na VESELY-DRAK.SK


Pokémon Crown Zenith Special Collection – Pikachu VMAX

Crown Zenith Special Collection je špeciálne balenie Pokémon kariet z edície Crown Zenith, ktoré je skvelým darčekom pre zberateľov a hráčov. Obsahuje Pikachu V, Pikachu VMAX, obrovskú Jumbo kartu Pikachu VMAX a 5 doplnkových Boosterov edície Crown Zenith. Táto špeciálna kolekcia zahŕňa promo kartu Pikachu VMAX na obrie karte, štandardnú Pikachu V kartu a päť Boostrov z edície Crown Zenith. Táto Pokémon TCG Special Collection ponúka garantovanú promo kartu a niekoľko Boosterov, čo pomáha hráčom vylepšiť svoje herné balíčky. Každé balenie obsahuje obrie Jumbo kartu a kód pre online hranie. Crown Zenith je špeciálna edícia pre rok 2023, zameraná na ôsmu generáciu z oblasti Galar. Obsahuje nové schopnosti VSTAR pre Pokémonov ako Zacian a Zamazenta, rovnako ako množstvo vzácnych Pokémonov a trénerov. Táto edícia zahŕňa špeciálne ilustrácie v Galarian Gallery a ponúka silné a vzácne Pokémonov, vrátane Charizarda vo verzii VSTAR a Radiant. Pokémon Boostery z edície Crown Zenith sú základnými balíčkami pre hru Pokémon, ktoré obsahujú 10 náhodných kariet, vrátane silných Pokémonov VMAX a VSTAR. Edícia Crown Zenith obsahuje množstvo vzácnych Pokémonov, vrátane Leafeon V, Charizard V, Kyogre V a mnoho ďalších, vrátane zaujímavej kolekcie Galarian Gallery. Booster Box kúpite v e-shope Vesely-drak.sk.

Pokémon Pikachu VMAX na VESELY-DRAK.SK

Pokémon Origin Forme Dialga VSTAR Premium Collection

Pokémon Prémiová kolekcia Pokémon Origin Forme Dialga VSTAR je luxusné balenie kariet pre hru Pokémon, určené pre zberateľov a hráčov. Obsahuje vybrané karty silných Pokémonov V alebo VSTAR a množstvo bonusov, ako sú odznak, mince, obrie Jumbo karta, kód do hry a niekoľko dodatočných Boostrov. Všetky karty v tejto sade sú legálne pre hranie v rámci Štandardu 2022. Táto edícia prináša pôvodnú podobu legendárneho Pokémona Dialga do sveta Pokémon TCG. Origin Forme Dialga získava jedinečnú Full Art V kartu, VSTAR vývoj, žetón, mincu a nádherný odznak. Okrem toho obsahuje balenie 5 ďalších Boosterov, vrátane kariet z najnovšej edície Lost Origin, ktorá bola vydaná v septembri 2022. Pokémon Premium Collection je zvláštne balenie pre vášnivé sberateľa a hráča Pokémon kariet, ktoré ponúka nielen najcennejšie a najnovšie karty, ale aj odznaky a obrie Jumbo karty. Booster Box kúpite v e-shope Vesely-drak.sk.

Pokémon Origin Forme na VESELY-DRAK.SK

Pokémon Paldea Collection – Sprigatito

Pokémon Paldea Collection Box Sprigatito je špeciálne balenie, ktoré prináša do sveta Pokémon kariet štyri Boostery, tri promo karty, odznak s Pokémonom Sprigatito a jednu z Jumbo kariet Koraidon EX alebo Miraidon EX. Toto balenie nám predstavuje nových Pokémonov deviatej generácie, ktoré sa čoskoro objavia v edíciách Scarlet a Violet. Štartovné Pokémoni tejto generácie, konkrétne Sprigatito, Fuecoco a Quaxly, môžu byť získaní v tomto Paldea Collection Boxe. Okrem toho sa môžeme tešiť na mocných Pokémonov EX na promo kartách a na Jumbo kartu legendárneho Pokémona Miraidon. Balenie obsahuje aj odznak, štyri Boostery a kód pre online hru. Toto Pokémon Pin Collection Box je zberateľským balením, ktoré ponúka foilové promo karty, Jumbo kartu, doplnkové Boostery, odznak a kód pre online hranie. Tieto Premium Collection Boxy sú ideálnou voľbou pre vášnivých zberateľov, pretože získate zberateľský odznak, ktorý nenájdete nikde inde. Pokémon Boostery sú rozširujúcimi baleniami, ktoré umožňujú hráčom rozšíriť svoje herné balíčky alebo zbierky o nové karty. Každý balíček obsahuje 10 náhodných kariet z určenej edície, z ktorých jedna je vzácna. Ak máte šťastie, môžete objaviť aj silných Pokémonov V, VSTAR alebo VMAX. Veľký výber booster boxov nájdete v e-shope Vesely-drak.sk.

Pokémon Paldea Collection na VESELY-DRAK.SK

Pokémon Booster Boxy

PRAJEM VÁM KRÁSNU ZÁBAVU

Foto: Mamadodazda.sk
Toto je preklad českej originálnej verzie dostupnej na Mamadodeste.cz.

Mamadodazda.sk
Logo